Sukces jesiennej ramówki Nuta. TV

NUTA.TV może cieszyć się stale rosnącym zaangażowaniem widzów. Rok do roku kanał zwiększył swoje udziały w oglądalności w grupie all 16-49 o ponad 180%!*

 

W ofercie programowej kanał oferuje swoim widzom dobrze znany TOP2010+, który prezentuje największe hity z lat 2010 – 2014. Program powstał, by przypomnieć przeboje, które wzruszają, cieszą i sprawiają, że dzień staje się lepszy. TOP2010+ to pozycja dedykowana wszystkim fanom dobrej muzyki, którzy pragną powrócić do najlepszych utworów ostatnich lat.

Kolejnym przebojem ramówki jest IMPREZOWA NUTA – pasmo przedstawiające kompilację największych imprezowych hitów, zarówno tych aktualnych jak i tych, które święciły triumfy na domówkach kilka lat temu. Dzięki niezwykłej różnorodności, prezentowana w programie muzyka trafia do zróżnicowanej grupy odbiorców.

Widzowie NUTA.TV mogą też liczyć na najnowsze teledyski ze świata muzyki w programie HOT NUTA, emitowanym od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00.

Kanał NUTA.TV dostępny jest na platformie satelitarnej nc+ oraz  u wszystkich  największych operatorów kablowych w Polsce: UPC, Vectra, Multimedia, Inea, Toya oraz prawie 100 innych sieciach kablowych.

Źródło NAM: *( 1471 AMR 10.2017. vs 515 AMR 10.2016, all 16-49)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *