DVB-TPolecaneSport w TVTVP

Super Bowl 2022 w TVP Sport

Super Bowl 2022, jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie sportu, będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport. Już w nocy z 13 na 14 lutego (początek o północy) pokażemy wielkie widowisko z udziałem dwóch najlepszych drużyn NFL.

 

Trudno o równie prestiżowe wydarzenie, które wykraczałoby daleko poza ramy sportu. To nie tylko rywalizacja na murawie. To reklamy warte miliony i występy gwiazd. W tym 2022 roku Super Bowl mają uświetnić m.in. Eminem, Snoop Dogg czy Dr. Dre. I to wszystko będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport.

Finał NFL zaplanowano na 13 lutego – w Polsce w nocy z 13 na 14 lutego (z niedzieli na poniedziałek; początek o północy). Mecz zostanie rozegrany na SoFi Stadium w Inglewood w stanie Kalifornia. Tytułu broni zespół Tampa Bay Buccaneers.

Na razie znamy datę meczu, który wyłoni najlepszą drużynę NFL w sezonie 2021 (102. w historii). Godzinę poznamy w późniejszym czasie.

NFL to najbardziej prestiżowe rozgrywki w futbolu amerykańskim, a Super Bowl, czyli finał ligi, to wydarzenie cieszące się zainteresowaniem na całym świecie. W lutym kibice w Polsce będą mieli okazję obejrzeć mecz dzięki transmisji w TVP Sport.

Przed rokiem z mistrzostwa cieszyła się wspomniana Tampa Bay Buccaneers. Najwięcej tytułów w historii ma zespół Green Bay Packers, który triumfował w rozgrywkach trzynastokrotnie. W zeszłym sezonie obie ekipy spotkały się w finale NFC (National Football Conference to jedna z dwóch konferencji składających się na NFL) i górą byli późniejsi triumfatorzy Super Bowl.

Transmisja z Super Bowl 2022 o północy, z 13 na 14 lutego,w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej oraz Smart TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *