MediaNC+Polecane

Świąteczna oferta platformy nc+ (wideo)

Platforma nc+ przygotowała nowe świąteczne oferty promocyjne na wybrane pakiety telewizji dla wszystkich fanów najlepszego kina, seriali, programów dokumentalnych i sportu. Abonenci platformy zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne na 24 miesiące, w zależności od wybranego pakietu, mogą otrzymać w prezencie opcje dodatkowe CANAL+ 4K Ultra HD, HBO, HBO GO, Cinemax, FilmBox, Multi Man Pack czy kolekcję Fox Play i National Geographic Play na cały okres obowiązywania umowy lub otrzymać obniżkę ceny abonamentu o połowę przez nawet 6 miesięcy.

 

Klienci, którzy w ofercie świątecznej wybiorą pakiety usług telewizyjnych obejmujące opcję dodatkową CANAL+, otrzymają od nc+ w prezencie, na cały okres umowy, jeszcze większą ilość filmów i hitów prosto z kina, najnowszych seriali, wysokiej jakości programów dokumentalnych oraz unikalnych kolekcji VOD, oferowanych przez takich dostawców jak HBO, Cinemax czy FilmBox. W połączeniu z dostępną na CANAL+ ofertą najnowszych polskich i zagranicznych filmów i seriali emitowanych po raz pierwszy w telewizji oraz bogatą ofertą wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek Premier League, LOTTO Ekstraklasy, LaLiga Santander, Bundesligi, NBA, siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV, PGE Ekstraligi czy PGNiG Superligi (wybrane wydarzenia w jakości 4K), świąteczna paczka od nc+ dostarczy najlepszych emocji dla każdego członka rodziny na wiele kolejnych miesięcy.

Dzięki ekskluzywnym umowom zawartym przez nc+ z amerykańskimi studiami filmowymi 20th Century Fox Film oraz NBCUniversal International, abonenci CANAL+ będą mogli nadal zobaczyć jako pierwsi w polskiej telewizji największe hity kinowe tych producentów, w tym po raz pierwszy w jakości 4K.

Abonenci posiadający dekoder 4K UltraBOX+ oraz kanał CANAL+ 4K Ultra HD, oprócz unikalnej oferty filmów, seriali i wydarzeń sportowych na żywo, mogą dodatkowo korzystać z kolekcji CANAL+ 4K dostępnej bezpośrednio na dekoderze. W kolekcji 4K można znaleźć aktualnie prawie 100 różnorodnych pozycji programowych, w tym seriale premium produkcji CANAL+.

Szczegóły promocji świątecznych

Abonenci zawierający nowe umowy na pakiety telewizyjne z opcją dodatkową CANAL+ otrzymają na cały okres obowiązywania umowy:

W pakiecie Comfort+ z CANAL+ (89,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 95 zł/mies.składający się z pakietu trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 122 kanały, w tym 66 w HD.

W pakiecie Extra+ z CANAL+ (99,99 zł./mies.) prezent o wartości cennikowej 95 zł/mies. składający się z pakietu trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 160 kanałów, w tym 93 w HD.

W pakiecie Superpremium+ (129,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 105 zł/mies. składający się z dostępu do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, HBO GO, pakietu pięciu kanałów FilmBox, dwunastu kanałów Multi Man Pack oraz dostęp do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 165 kanałów, w tym 98 w HD.

Abonenci zawierający nowe umowy na pakiety telewizyjne bez opcji dodatkowej CANAL+ otrzymają: 

W pakiecie Start+ (79 kanałów, w tym 33 w HD) obniżkę ceny abonamentu o połowę do kwoty 9,99 zł/mies. przez 6 miesięcy (później 19,99 zł/mies.)

W pakiecie Comfort+ (114 kanałów, w tym 58 w HD) obniżkę ceny abonamentu o połowę do kwoty 19,99 zł/mies. przez 6 miesięcy (później 39,99 zł/mies.)

W pakiecie Extra+ (59,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 60 zł./mies. składający się z  pakietu dwóch kanałów Cinemax, pakietu pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 152 kanały, w tym 85 w HD.

Dodatkowo każdy klient nc+ może skorzystać ze świątecznej promocji na usługi telefonii komórkowej i przenosząc numer od innego operatora przez cały rok będzie płacił tylko połowę ceny za abonament telefoniczny.

Wszyscy abonenci usług telewizyjnych nc+ otrzymują darmowy dostęp, w wymiarze zależnym od wybranego pakietu telewizyjnego, do mobilnej telewizji nc+ GO, oferującej dostęp do nawet 119 kanałów TV na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie, które można oglądać w aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach. Oferta kanałów dostępna w nc+ GO jest uzależniony od posiadanej oferty telewizyjnej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *