Grudzień na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam poleca polską premierę serialu „Chupi idzie do szkoły” – od 3 grudnia codziennie o 6:55 i 13:44. Ponadto Polsat JimJam zaprasza na cykl edukacyjny z bohaterami bajek „Timmy uczy i bawi”, „Badanamu”, „Potworek Matma i jego drużyna” oraz „Gryzmołki Gryzmołka” – w dni powszednie od 10:00 oraz od 14:00 (do 14 grudnia), od 14 grudnia w dni powszednie od 14:00.

 

grudniu codziennie od 6:30 i 16:27 Polsat JimJam zaprasza także na cykl Chłopięce bajki, w ramach którego wyemitujemy takie seriale jak: „Stacyjkowo”, „Strażak Sam”, „Ranger Rob”, „Robosamochód Poli” „Strażnicy Miasta”. W dni powszednie od 11:00 Polsat JimJam poleca natomiast cykl Dziewczęce bajki, a w nim seriale: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”„Zuzia”„Kropka” i „Truskaweczka” (do 14 grudnia). W nadchodzącym miesiącu codziennie o 20:00 Polsat JimJam zaprasza ponadto na Wieczory z My Little Pony.

 

PREMIERA: CHUPI IDZIE DO SZKOŁY

Od 3 grudnia codziennie o 6:55 i 13:44 (po dwa odcinki)  

Chupi jest w tym magicznym wieku, w którym dzieci doświadczają rzeczy po raz pierwszy. To czas, gdy zaczyna się jeździć na rowerze bez bocznych kółeczek, nawiązuje się pierwsze przyjaźnie czy zaczyna się przygodę ze szkołą. To właśnie w tym miejscu Chupi poznaje nauczycieli, kolegów i wesołe zabawy. Chłopiec wraz z przyjaciółmi chce odkrywać, doświadczać i uczyć się jak najwięcej nowych rzeczy. Czy to w szkole, czy na boisku, bohater wraz z wesołą gromadką zdobywa wiedzę, poznaje matematykę, języki obce, muzykę i taniec.

Serial animowany „Chupi idzie do szkoły” powstał na podstawie serii książek o przygodach małego chłopczyka. Twórcą postaci Chupiego – chłopca przypominającego wyglądem małego pingwinka – jest francuski ilustrator Thierry Courtin. Courtin powołał do życia Chupiego, gdy sam został ojcem.

Dzięki serii książeczek chciał przekazać swojemu synowi wiedzę o świecie i oswoić go z tematem szkoły. Historie te mogą stanowić również wsparcie dla rodziców, którzy mają małe dzieci i chcą oswoić je z różnymi tematami.

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM

W dni powszednie od około 10:00 do 11:00

oraz od 14:00 do 15:00

(do 14 grudnia)

Od 14 grudnia emisja

w dni powszednie

od 14:00 do 15:00

W grudniu zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym nauka języka angielskiego, rozwiązywanie zagadek i zadań matematycznych czy pierwsze kroki w rysowaniu będą stanowić świetną zabawę. W ramach cyklu edukacyjnego  zobaczymy bajki: „Timmy uczy i bawi”, „Badanamu”, „Potworek Matma i jego drużyna” oraz „Gryzmołki Gryzmołka”.

CHŁOPIĘCE BAJKI

Codziennie od 6:30 i od 16:27

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Stacyjkowo

Stacyjkowo – Zdobywcy odznak

Ranger Bob

Strażak Sam

Robosamochód Poli

Strażnicy Miasta

DZIEWCZĘCE BAJKI

W dni powszednie

od 11:00

do 14 grudnia

W grudniu zapraszamy na spotkania z bohaterami bajek uwielbianych przez wszystkie dziewczynki: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Zuzia”, „Kropka” oraz „Truskaweczka”.

WIECZORY Z MY LITTLE PONY

Codziennie o 20:00 (po dwa odcinki)

W każdy grudniowy wieczór POLSAT JimJam zaprasza na dwa odcinki bajki „My Little Pony: Przyjaźń to magia”.

FILMY NA ŚWIĘTA

22, 23, 24, 29, 30 i 31 grudnia od 09:20

W świąteczne dni 22, 23, 24, 29, 30 i 31 grudnia zapraszamy na seanse z wyjątkowymi bajkami: 

Czwarty Król, 22 grudnia

O czym szumią wierzby, 23 grudnia

Flipper i Lopaka, 24 grudnia

Bob na budowie: Domy i place zabaw, 29 grudnia

My Little Pony: Przygoda Twinkle Wish, 30 grudnia

My Little Pony: Taniec w chmurach, 31 grudnia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *