Atomówki odwiedzą śnieżną Arktykę w Cartoon Network

Małe superbohaterki wybiorą się na Arktykę, by tam walczyć ze złem i występkiem. Dziewczynki staną oko w oko z odwiecznym wrogiem – Mojo Jojo, który planuje przejąć kontrolę nad Townsville i całym światem. Nowe odcinki trzeciego sezonu „Atomówek” już od 26 listopada w Cartoon Network.

 

18. listopada minęło 20 lat odkąd „Atomówki” ujrzały światło dzienne. Z tej okazji powstał teledysk stworzony przez animatorki całego świata (link do niego: https://goo.gl/8etLrs) oraz nowy program stażowy. W Polsce z kolei Cartoon Network zaprasza z końcem listopada na zupełnie nowe przygody kolorowych supersióstr, które na co dzień mierzą się z groźnymi przestępcami i nieustannie walczą o bezpieczeństwo swojego rodzinnego miasta Townsville.

W specjalnej, czteroczęściowej odsłonie „Atomówek” zatytułowanej „Mały świat” dziewczynki będą musiały zadbać o dobro całej planety i w tym celu stanąć do pojedynku z największym wrogiem – Mojo Jojo. Tym razem bohaterki znacznie oddalą się od domu i odwiedzą między innymi śnieżną Arktykę.
Natomiast w wyjątkowym odcinku „Wyścigowe zaćmienie” Bójka, Bajka i Brawurka wezmą udział w konkursie, w którym do zdobycia będzie tajemnicza skrzynia Burmistrza. Ich rywalami zostaną najbardziej groźni złoczyńcy, z jakimi dotychczas przyszło im się zmierzyć.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu „Atomówek” już 26 listopada

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:45 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *