Świąteczne rekordy TVP

26 grudnia należał do TVP1, która była liderem dnia. Największym zainteresowaniem widzów cieszyły się: odcinek specjalny programu „Rolnik szuka żony” oraz transmisja z Mistrzostw Polski w Skokach Narciarskich.

 

Specjalny odcinek hitowego programu TVP1 „Rolnik szuka żony” emitowany w pierwszy dzień Świąt nie miał sobie równych – był najpopularniejszym programem rozrywkowym Świąt. Losy par z poprzednich serii programu obejrzało aż 3,3 mln widzów (udz.22%).

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich. Triumf Kamila Stocha, który zdobył swój 17 medal zimowych mistrzostw Polski oglądało w TVP1 prawie 2,7 mln (udz. 21,7%) widzów i równolegle w TVP Sport ponad 660 tys. widzów (5,37%). Łącznie na obu Antenach ponad 3,3 mln widzów.

Bezkonkurencyjne było także TVP INFO, które uzyskało najwyższe wyniki w swojej kategorii w oba dni świąteczne: 25 grudnia (2,7%) i 26 grudnia (2,6%). Największym zainteresowaniem widzów cieszył się środowy (25 grudnia) „Teleexpress Extra”, który oglądało 993 tys. widzów (8,26 % udz.), wydanie „Teleexpressu” w pierwszy dzień Świąt – 728 tys. (6,15% udz.) oraz program „W tyle wizji Ekstra” – 586 tys. (4,76% udz.), emitowany w drugi dzień Świąt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *