Święta w HGTV – maratony i „Remont razem”

Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne święta. Spędź je z bliskimi, oglądając najbardziej rodzinną telewizję w Polsce!

 

Pierwszy dzień Świąt zaczniemy maratonem różnych programów, w których odcinkach wystąpiły naprawdę duże rodziny. Sprawdź, jak dopasować dom do wymagań licznej rodziny tak, by był funkcjonalny, komfortowy, przytulny i każdy znalazł w nim miejsce dla siebie. Zobacz sześć programów o wielkich rodzinnych domach: „Renowacje na piasku”, „Zamieszkać na plaży”, „Swojski remont”, „Nowe życie na Bahamach”, „Chcę mieszkać przy plaży” i „Nowe życie na Hawajach”. Maraton startuje o godz. 11:00 i potrwa aż do 14:00.

O 14:00 zapraszamy na emisję specjalnego programu z Jo i Chipem Gainesami „Domy z potencjałem: Rodzina w potrzebie”, a o 22:00 na premierę naszego specjalnego programu „Remont razem”. W tym roku ekipa HGTV pod wodzą Krzysztofa Mirucia wyremontuje małe mieszkanie, w którym mieszka siedmioosobowa rodzina. Pięcioro dzieci w różnym wieku, w tym jedno niepełnosprawne, dzieli wspólny pokój. Prowadzących HGTV Home & Garden czeka niełatwe zadanie… Jak sobie z nim poradzą? Sprawdźcie we wtorek 25 grudnia o 22:00!

Drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia, w środę 26 grudnia, zapraszamy Was na kilka godzin z programami o minidomach – od 10:30 obejrzycie polski program „Odjazdowe minidomy”, a o 12:00 godzinny program o „Wspaniałych minidomach” z całego świata.

O 19:10 wyemitujemy program „Drugie życie Konesera” – opowieść o niesamowitym projekcie zrealizowanym przez światowej sławy architekta i rzeźbiarza – Mirosława Nizio i jego współpracowników. Przez kilkanaście miesięcy kamera HGTV podglądała artystę przy pracy, poznając tajniki jego warsztatu i śledząc realizacje unikatowej koncepcji architektonicznej, łączącej historię ze współczesnym designem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *