Szef działu R&D odchodzi po 11 latach

Jarosław Garski wieloletni szef działu R&D Ferguson Sp. z o.o. jednego z największych, polskich producentów sprzętu do odbioru i dekodowania telewizji oraz elektroniki użytkowej opuszcza to stanowisko.
 
Firmę Ferguson opuszcza osoba, która przez blisko 11 lat kierowała zespołem inżynierów odpowiedzialnych za projektowanie i wdrażanie nowych produktów marki. Niewątpliwym sukcesem odchodzącego dyrektora była seria odbiorników Ariva, która stała się sztandarowym produktem firmy. Lata pracy pana Garskiego dla tej marki zaowocowały podwojeniem wartości rynkowej Fergusona i zdobyciem przez nią wiodących pozycji w kilku segmentach produktowych.
W rozmowie z mediami Jarosław Garski wyjaśnił, że chce uzyskać inny punkt widzenia na technologię, ale przede wszystkim po wielu latach pracy w firmie produkującej elektronikę, wykorzystać doświadczenie z Lean Managementu w procesach tworzenia oprogramowania.
Nieoficjalnie mówi się, że będzie teraz prowadzić projekty techniczne dla niemiecko-polskiej firmy z branży IT, która jest częścią dużego międzynarodowego koncernu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *