"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" na DVD z "Gazetą Wyborczą"

Już w najbliższy piątek, 26 maja br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można premierowo kupić płytę DVD z filmem „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Film Marii Sadowskiej „Sztuka kochania” – z Magdaleną Boczarską, Piotrem Adamczykiem, Erykiem Lubosem i Justyna Wasilewską w rolach głównych – opowiada historię Michaliny Wisłockiej. Książką „Sztuka kochania” badaczka zrewolucjonizowała życie seksualne PRL-u.
– Ten zrealizowany z jajem i trochę bezczelny film jest jednocześnie wzruszający i nadzwyczaj delikatny w opowiadaniu o losach (choćby słynnym miłosnym trójkącie), które w dzisiejszych czasach łatwo byłoby wciągnąć na „jedynkę” tabloidu. Na ekranie nie znajdziemy jednak taniej sensacji, ale empatyczny portret dzielnej, oryginalnej i cholernie mądrej babki, której praca zrewolucjonizowała miliony polskich sypialni – ale przecież i sercpisała Anna Tatarska w recenzji w „Co Jest Grane 24″.
Film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w ciągu dwóch tygodni od premiery obejrzało ponad 1 mln 100 tys. widzów; do dziś obraz zobaczyło w kinach łącznie niemal 1 mln 800 tys. widzów. Koproducentem tytułu jest Agora, film w kinach dystrybuuje spółka NEXT FILM należąca do grupy Helios.
Cena „Gazety Wyborczej” i książki z płytą DVD to 29,99 zł.
Wydanie „Gazety Wyborczej” z filmem „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” na DVD wspiera promocja w stacjach telewizyjnych (TVN oraz stacje tematyczne) i w stacjach radiowych (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Radio TOK FM, RMF FM) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *