Prasa - Ksiązka

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" na DVD z "Gazetą Wyborczą"

Już w najbliższy piątek, 26 maja br. razem z “Gazetą Wyborczą” będzie można premierowo kupić płytę DVD z filmem “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Film Marii Sadowskiej „Sztuka kochania” – z Magdaleną Boczarską, Piotrem Adamczykiem, Erykiem Lubosem i Justyna Wasilewską w rolach głównych – opowiada historię Michaliny Wisłockiej. Książką „Sztuka kochania” badaczka zrewolucjonizowała życie seksualne PRL-u.
– Ten zrealizowany z jajem i trochę bezczelny film jest jednocześnie wzruszający i nadzwyczaj delikatny w opowiadaniu o losach (choćby słynnym miłosnym trójkącie), które w dzisiejszych czasach łatwo byłoby wciągnąć na „jedynkę” tabloidu. Na ekranie nie znajdziemy jednak taniej sensacji, ale empatyczny portret dzielnej, oryginalnej i cholernie mądrej babki, której praca zrewolucjonizowała miliony polskich sypialni – ale przecież i sercpisała Anna Tatarska w recenzji w „Co Jest Grane 24″.
Film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w ciągu dwóch tygodni od premiery obejrzało ponad 1 mln 100 tys. widzów; do dziś obraz zobaczyło w kinach łącznie niemal 1 mln 800 tys. widzów. Koproducentem tytułu jest Agora, film w kinach dystrybuuje spółka NEXT FILM należąca do grupy Helios.
Cena „Gazety Wyborczej” i książki z płytą DVD to 29,99 zł.
Wydanie „Gazety Wyborczej” z filmem „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” na DVD wspiera promocja w stacjach telewizyjnych (TVN oraz stacje tematyczne) i w stacjach radiowych (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Radio TOK FM, RMF FM) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *