Tele 5 HD, Eska TV HD, Fokus TV HD w WTvK

Winogrodzka Telewizja Kablowa informuje iż w dniu 09.01.2018 r. w miejsce kanałów nadawanych w standardowej rozdzielczości zostały uruchomione kanały: Tele 5 HD, Eska TV HD, Fokus TV HD.

 

Ponadto kanał TVK Winogrady UHD (Test) został przesunięty z częstotliwości 138MHz i aktualnie nadawany jest na częstotliwości 250 MHz w modulacji QAM128 i prędkością 6875 kSym/s.

Tele 5 – nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe; thrillery, horrory, dramaty.

Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy rozrywkowe.

ESKA TV – telewizja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV to najnowsze klipy polskich i zagranicznych artystów, a także koncerty, ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach oraz informacje o najgorętszych imprezach.

FOKUS TV to pierwszy polski kanał telewizyjny o profilu edukacyjno-poznawczym. Oferta programowa FOKUS TV stanowi połączenie wiedzy, poradnictwa, rozrywki, zabawy i przygody. Każdy z członków rodziny znajdzie tu coś interesującego.

Najmłodsi, oglądając ulubione bajki, uczą się angielskiego słownictwa. Młodzież poszerza swoją wiedzę oraz przeżywa prawdziwe przygody wraz z uczestnikami reality show. Programy poradnikowe pomagają rozwiązywać codzienne problemy. Popołudniowe i wieczorne pasma FOKUS TV to bogata oferta programów, stanowiących gratkę dla pasjonatów historii, podróży, przyrody czy tematyki społecznej. W weekendy widzowie mają szansę obcować z najważniejszymi pełnometrażowymi filmami dokumentalnymi z całego świata.

Oglądając FOKUS TV można rozwijać swoje pasje i zainteresowania, poszerzać wiedzę, poznawać zarówno najdalsze zakątki Ziemi, jak i tę rzeczywistość, która otacza nas na co dzień. FOKUS TV otwiera świat, podając wiedzę w przystępny sposób, a także edukując poprzez zabawę i rozrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *