PolecaneTelevio

Televio wprowadza aktualizację aplikacji dla przeglądarek i nową funkcję powiadomień

Telewizja internetowa Televio zaktualizowała aplikację dla przeglądarek internetowych. W nowej wersji znajduje się więcej szczegółów o audycjach, w tym na przykład informacje o dostępnych ścieżkach dźwiękowych. Użytkownicy mogą również liczyć na bardziej przejrzysty wygląd informacji o programach. Nowością jest także funkcja powiadomień, która pozwoli widzom być na bieżąco z informacjami o usłudze i nowościami w telewizji.

 

Platforma Televio wprowadziła w lutym dwie znaczące aktualizacje dla swoich aplikacji. Zwolennicy oglądania telewizji na komputerze mogą już cieszyć się ulepszoną wersją informacji o programach. Funkcja ta została rozbudowana o nowe szczegóły, dzięki czemu widzowie mają dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Dodatkowo całość otrzymała bardziej przystępny wygląd.

W nowej wersji, poza podstawowymi informacjami, jak tytuł i opis programu, można znaleźć powiadomienie o tym, w jakim czasie dana audycja pojawi się na antenie. Wprowadzono również informacje o dostępnych ścieżkach dźwiękowych i napisach.

W przypadku seriali w szczegółach audycji uwzględniono listę poszczególnych odcinków wraz z opisem. Do listy dodano również przyciski, które jeszcze szybciej pozwalają zapisywać pojedyncze odcinki. Nie zapomniano oczywiście o możliwości nagrywania całego sezonu serialu lub programu. Jej wygląd został odświeżony, dzięki czemu nie sposób jej pominąć.

Nowa wersja informacji o programach zawiera:

– Tytuł programu wraz z opisem i informacją o twórcach i obsadzie.

– Data i godzina emisji, a także czas trwania audycji.

– Informacja o tym, w jakim czasie audycja będzie dostępna.

– Przyciski pozwalające w szybki sposób przejść do audycji lub ją nagrać.

– Przycisk pozwalający skopiować link do udostępnienia programu.

– Dostępne ścieżki dźwiękowe i napisy.

– Linki do zewnętrznych baz filmowych.

„Nowa wersja informacji o programie jest bardzo przejrzysta i zawiera wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Użytkownicy dowiedzą się z niej, kiedy i gdzie audycja była lub będzie emitowana, jak długo trwa oraz jakie ścieżki dźwiękowe i napisy są dla niej dostępne. Oczywiście jest też opis programu, jego twórców i obsady. To kolejny krok ku praktycznym rozwiązaniom, które oferujemy naszym klientom” mówi Brand Manager Televio Denis Bolješik.

Bądź na bieżąco z nowym system powiadomień

Poza aktualizacją sposobu prezentacji informacji o programach, wprowadzono również zupełnie nową funkcję – system powiadomień. Dzięki niemu subskrybenci mogą być na bieżąco ze zmianami w usłudze, a także doniesieniami o nowościach w telewizji. Platforma regularnie publikuje nowe wpisy, aby widzowie mogli być pewni, że nic im nie umknie.

Użytkownicy zostają poinformowani o wiadomości za pomocą klasycznej ikony dzwonka. Powiadomienia wyświetlane są w odrębnym widoku i usuwane automatycznie z aplikacji po określonej dacie wygaśnięcia.

Funkcja ta jest na razie dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android, Smart TV z systemem Android TV, a także na stronie internetowej Televio. Niedługo pojawi się również w aplikacjach na Samsung Smart TV i LG Smart TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *