PolecaneTVPZapowiedzi TV

TVP kupiła prawa do całej serii „The Voice”

TVP podpisała umowę z firmą Talpa i stała się właścicielem praw do trzech kolejnych sezonów „The Voice” – najpopularniejszego formatu muzycznego w Polsce.

 

 

 

 

Na antenie telewizji publicznej program „The Voice of Poland” emitowany jest od 2011 r., „The Voice Kids” od 2018 r. , natomiast „The Voice Senior” pojawi się na antenie Dwójki w grudniu 2019 r.

„The Voice of Poland” to wyjątkowy talent show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja obecna jest na antenie TVP2 od 2011 roku i cieszy się nieustannie ogromną popularnością i sympatią widzów.

Celem i ambicją publicznego nadawcy jest, aby ten uwielbiany przez miliony Polaków, łączący pokolenia program, dał szansę zaistnieć wokalistom w każdym wieku.

Na antenie TVP2 emitowana jest już 10. jubileuszowa edycja programu „The Voice of Poland”. Najlepszego głosu w Polsce szukają: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Thomson i Baron z Afromental.

W grudniu rusza po raz pierwszy w Polsce „The Voice Senior”, który już wzbudza ogromne emocje. W programie pojawią się utalentowani wokalnie uczestnicy, którzy ukończyli 60. lat. Trenerami pierwszej, polskiej edycji „The Voice Senior” zostali: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk. To wyjątkowa propozycja Telewizji Polskiej na zimowe wieczory.

Roksana Węgiel w wielkim stylu wygrała „The Voice Kids”, a następnie Eurowizję Junior 2018 w Mińsku. W styczniu 2020 r. kolejne utalentowane wokalnie dzieci spróbują zachwycić jurorów i publiczność w trzeciej edycji programu, który ma wyłonić osobę o największym talencie i najlepszym głosie. Uczestnicy „The Voice Kids” mają od 8 do 15 lat.

Program produkowany jest na zlecenie Telewizji Polskiej przez firmę Rochstar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *