Telewizja wPolsce.pl w siwci Jambox

Do oferty telewizji JAMBOX dołączył nowy kanał informacyjny wPolsce.pl.

 

Kanał znajduje się na pozycji nr 269 i dostępny jest dla Abonentów pakietów Wielotematycznych i Mini.

Zespół wPolsce.pl – zgodnie z zapowiedziami - realizuje kolejne założenia strategii rozwoju mające na celu zwiększenie dotarcia do odbiorców ze swoją misją i treściami. - Konsekwentnie rozbudowujemy nasz projekt telewizyjny. Zaczęliśmy od emisji sygnału wPolsce.pl w internecie, na stronie telewizji, na portalu wPolityce.pl, w mediach społecznościowych. To był dobry ruch, który od razu zapewnił nam stosunkowo dużą widownię. Ale, jak zapowiadaliśmy, chcemy, by rozwinięty już projekt telewizyjny wPolsce.pl znalazł się we wszelkich dostępnych nam kanałach dystrybucji – podkreśla Agata Rowińska redaktor naczelna wPolsce.pl.

Program stacji składa się z bieżących komentarzy politycznych i rozmów z gośćmi w studio, krótkich dzienników informacyjnych oraz form magazynowych, dokumentalnych i reportaży. Codzienny program stacji tworzą przede wszystkim dziennikarze związani z tygodnikiem Sieci oraz portalem wPolityce.pl, a wśród nich m.in.: Michał i Karnowski oraz Jacek Karnowski, Dorota Łosiewicz, Edyta Hołdyńska, Konrad Kołodziejski, Wojciech Biedroń, Marcin Wikło, Maciej Wośko, Marek Pyza, Marcin Fijołek i wielu innych. Redaktor naczelną jest Agata Rowińska.

wPolsce.pl to najnowszy projekt grupy medialnej Fratria. Telewizja wystartowała 19 czerwca br. W pierwszych tygodniach premierowe programy emitowane były od poniedziałku do piątku w paśmie porannym. Obecnie na całodniową emisję składa się około 8 godzin premier w porannym i popołudniowym prime time stacji i kilkanaście godzin powtórek - te ostatnie emitowane są głównie nocą oraz wczesnym popołudniem.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.