Telewizory Philips z serii Performance z soundbarem za pół ceny

Marka Philips TV & Audio przygotowała ofertę dla wszystkich, którzy planują zakup telewizora i nie jest im obojętny dźwięk. Do końca grudnia 2019 r. przy wyborze modelu z serii Performance w rozmiarze 70 lub 75 cali klienci mogą skorzystać z promocji, w której dedykowany soundbar HTL3325 otrzymają za pół ceny.

 

 

 

 

W najnowszej promocji marki Philips TV & Audio przy zakupie modelu 70PUS7304 lub 75PUS7354 z serii Performance klienci mogą dobrać do kompletu dedykowany soundbar HTL3325 za 50% ceny.

Seria telewizorów Philips Performance jest odpowiedzią na oczekiwania ogromnej części konsumentów, którzy za niewygórowaną cenę poszukują sprzętu łączącego w sobie najważniejsze funkcje modeli z wyższej półki. Seria charakteryzuje się wyświetlaniem obrazu w 4K oraz wsparciem technologii Dolby Vision i Dolby Atmos. Wyposażona jest również w ceniony procesor obrazu Philips P5 oraz opatentowany system Ambilight. Całość zamknięta jest w srebrnej i minimalistycznej ramie.

Soundbar Philips HTL3325 stanowi znakomite uzupełnienie telewizorów z serii Performance. Wbudowany głośnik o mocy 300 W oraz bezprzewodowy subwoofer zapewniają przestrzenne brzmienie i bogate wrażenia podczas seansów dzięki obsłudze formatu Dolby Digital. Niewielkie rozmiary oraz geometryczna konstrukcja wpiszą się w styl każdego wnętrza, a srebrny kolor idealnie pasuje do ramy telewizorów serii 7.

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach do 31 grudnia 2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły na stronie: https://www.philips.pl/c-w/promocje/w-zestawie-taniej.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *