Styczeń na kanale National Geographic Wild

Styczeń na kanale National Geographic Wild będzie dla widzów niezwykle zaskakujący. Zostaną zabrani do miejsc, które – pozornie – dobrze już znają. Czy rzeczywiście? To się okaże. Jeśli komuś wydaje się, że o drapieżnikach Afryki wie już wszystko, może się zdziwić! Czwarty sezon „Najgroźniejszych zwierząt Afryki” przybliży nam jeszcze groźniejszych zabójców i jeszcze bardziej wyrafinowane techniki polowania. Programy National Geographic Wild zabiorą nas również do krajów, które budzą fascynację od lat, a mimo to wciąż skrywają przed nami masę tajemnic. Chiny? Tym razem widzowie nie zobaczą Wielkiego Muru ani ogromnych metropolii wybrzeża, ale niezwykle rzadkie gatunki zwierząt, ukrywające się przed ludźmi w bezkresnych górach i lasach tego ogromnego kraju. Tajlandia? Zapomnijcie na moment o pięknych plażach, leżącym Buddzie i kontrowersyjnych rozrywkach Bangkoku. Kamera National Geographic Wild uchwyciła wiele, wiele więcej. Trzeba było jednak zejść z utartego szlaku. Czy widzowie też będą na to gotowi?

 

 

 

 

CHINY: UKRYTE KRÓLESTWA
HIDDEN KINGDOMS OF CHINA
Premiery w soboty od 18 stycznia o godz. 16:00
(5×60 min)

Od sięgających horyzontu równin, przez lasy bambusowe, gęste dżungle, ogromne płaskowyże aż po najwyższe na świecie góry. Chiny, najludniejszy kraj globu, pełne są obszarów, gdzie człowiek może jedynie schylić głowę przed potęgą natury. To właśnie są „Ukryte Królestwa”, do których zabierze swoich widzów National Geographic Wild.

Przygotujcie się na spotkania ze zwierzętami, które widuje się już niezwykle rzadko, oraz na widoki, które zapierają dech w piersiach. Podziwianą w pełnej krasie dzikość chińskiej natury osłodzą dodatkowo urocze pandy.

„Chiny: ukryte królestwa” to serial twórców ostatniego hitu wytwórni Disneynature – „Born in China” – i producentów popularnego programu „Dzikie Chiny”. Trudno o lepszą rekomendację!

NAJGROŹNIEJSZE ZWIERZĘTA AFRYKI
AFRICA’S DEADLIEST 4
Emisje w niedziele od 5 stycznia o godz. 16:00
(3×60 min)

Nie ma drugiego takiego kontynentu. Nigdzie nie ma tak wielu, tak groźnych i tak skutecznych drapieżników, co w Afryce.

Nie ma zbyt wielu gatunków zwierząt, które mogą się tam czuć w pełni bezpiecznie. Zagrożenie czyha w wodzie i na lądzie, wśród drzew i na pustkowiach. Może nadejść z dołu lub nadlecieć z powietrza. Na dodatek, każdy z zabójców ma kilka taktyk i niejedną technikę zabijania. Drapieżniki doskonale wiedzą, że nic nie jest stałą gwarancją sukcesu. Każdego dnia muszą udowadniać, że są najszybsze, najsilniejsze lub najsprytniejsze. National Geographic Wild pokaże widzom zwycięzców i pochyli się nad losem pokonanych.

POZOSTAŁE PREMIERY STYCZNIA:

SEKRETY ZOO
SECRETS OF THE ZOO
Premiera w niedzielę 12 stycznia o godz. 11:00

W drugim sezonie „Sekretów Zoo” widzowie powrócą do zoo Columbus, jednego z największych tego typu obiektów w Stanach Zjednoczonych. Zajrzymy za kulisy funkcjonowania tego giganta, poznamy codzienność 2000 pracowników i 10 000 zwierząt.

Serial przybliży widzom National Geographic Wild dramatyczne, wzruszające i często zabawne historie o dzikiej przyrodzie i ludziach, którzy muszą ją okiełznać, aby stworzyć miejsce, w którym dobrze poczują się zarówno zwierzęta, jak i ich miłośnicy.

DZIKA PRZYRODA TAJLANDII
THAILAND’S WILD SIDE
Premiery w niedziele od 19 stycznia o godz. 18:00
(2×60 min)

Dzięki dwuodcinkowej produkcji National Geographic Wild widzowie będą mogli odkryć to oblicze Tajlandii, które ten niezwykły kraj wciąż ukrywa przed milionami turystów.

Wspólnie będziemy odkrywać, jak egzotyczne zwierzęta walczą o przetrwanie, poszukują partnerów i wychowują młode. Wszystko to na tle oszałamiających dżungli, gór i mokradeł Tajlandii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *