MediaZapowiedzi TV

Tematyczne weekendy filmowe w TVN Fabuła

TVN Fabuła to kanał z bogatą ofertą filmowo – serialową. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów, w ofercie programowej znajdują się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu.

 

W grudniu 2018 stacja odnotowała udział w rynku na poziomie 0,53%. W pierwszej połowie stycznia SHR% w grupie komercyjnej był jeszcze wyższy i wyniósł 0,57% vs. 0,41% w 2018 r., co daje wzrost na poziomie niemal 37%!

W lutym na antenie kanału pojawi się wiele znanych i cenionych propozycji filmowych. Już na początku miesiąca widzowie zobaczą TRYLOGIĘ FILMÓW CHRISTOPHERA NOLANA Z BATMANEM: „Batman początek”, „Mroczny rycerz”, „Mroczny rycerz powstaje”, a następnie WEEKEND Z SHERLOCKIEM HOLMSEM.

Miesiąc zakończy WEEKEND OSCAROWYw którym zobaczymy m.in.: „Operację ARGO” (reż. Ben Affleck), „Pożegnanie z Afryką” (reż. Sydney Pollack), „Grawitację” (reż. Alfonso Cuarón), „Bez przebaczenia” (reż. Clint Eastwood) i „Infiltrację” (reż. Martin Scorsese).

Filmy to świetnie oglądane propozycje programowe. W styczniu w czołówce oglądalności znalazły się: „Szybko i wściekle” z AMR% = 0,8%, „Władca Pierścieni: Drużyna pierścienia” z AMR% = 0,5% i „Władca Pierścieni: Dwie Wieże” z AMR% = 045%.

Dane: NAM, A 16-49, SHR% 1-20.01.2019 vs. 1-20.01.2018; AMR% TOP 3 filmy z dni 1-22.01.2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *