BadaniaMedia

Paramount Channel z najwyższym wynikiem oglądalności w historii

Stacja Paramount Channel zanotowała najlepszy dzień swojej w historii 6 stycznia, kiedy osiągnęła SHR 1,62%* w grupie komercyjnej 16-49. Zasięg w tej grupie przekroczył 1,1 mln widzów. Największą popularnością cieszył się maraton serii Indiana Jones. Film „Poszukiwacze Zaginionej Arki” obejrzało prawie 130 tysięcy widzów.

 

Wysoka oglądalność kanału wiążę się z szeroką ofertą filmową, jaką proponuje swoim widzom Paramount Channel. W lutym w ramówce najszybciej rosnącego kanału filmowego w Polsce przeplata się najlepszego rodzaju kino autorskie z trzymającymi w napięciu produkcjami filmowymi z Hollywood. Na antenie pojawi się m.in. ekranizacja trzech komiksów Franka Millera „Sin City – Miasto grzechu”, dzieło Terry’ego Gilliama „Nieustraszeni bracia Grimm” z Mattem Damonem i Heathem Ledgerem w rolach głównych oraz nagrodzony czterema Oscarami film braci Coen „To nie jest kraj dla starych ludzi”.

Ponadto, na kanale Paramount Channel pojawi się poruszająca historia miłości przedstawiona  w filmie „Mansfield Park”, na podstawie powieści Jane Austen, a także dramat obyczajowy „Frankie”opowiadający o wyjątkowej relacji pomiędzy samotną matką Lizzie a jej dziewięcioletnim synem Frankie’m, którzy nieustannie zmieniają swoje miejsce zamieszkania, po to by uciec od brutalnego ojca chłopca. Na antenie nie zabraknie także komedii romantycznych, w tym filmów „Ilu miałaś facetów?”, „Miłość jak narkotyk” oraz „Dziewczyna z sąsiedztwa”.

Świetnymi wynikami oglądalności w nowym roku mógł pochwalić się także kanał Comedy Central Family. W pierwszym tygodniu stycznia stacja osiągnęła SHR 0,12%* w grupie 16-49, docierając średnio do 258 tysięcy widzów dziennie. W lutym na antenie Comedy Central Family pojawią się najlepsze filmy komediowe dla całej rodziny m.in. „Shrek Forever”„Jackass: Bezwstydny dziadek”, „Kosmiczna załoga” oraz „Kot”.

*Źródło: NAM, 16-49, 0600-2559, 2018.12-2019.01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *