The Story Of My Life. Historia naszego życia: Radek i Dorota Liszewscy gośćmi premierowego odcinka

Już 2 marca, o godzinie 22:15 startuje nowość wiosennej ramówki Telewizji Polsat – „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Katarzyna Montgomery spotka się ze znanymi parami, które połączyła miłość. Kim są jej pierwsi goście?
 

 
Bohaterami pierwszego odcinka „The Story Of My Life. Historia naszego życia” będą Radek Liszewski z żoną Dorotą. Radek i Dorota razem z prowadzącą Katarzyną Montgomery udadzą się w emocjonująca podróż w czasie i będą mieli wyjątkową okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Zobaczcie fragment programu – album rodzinny pierwszej pary!
Radek i Dorota Liszewscy – znają się od dzieciństwa, oboje urodzili się i wychowali w Sejnach. Niekwestionowany król disco polo i jego życiowa partnerka wpadli sobie w oko w wieku 17 lat. Zaczęło się od spotkania na dyskotece, a skończyło na ślubnym kobiercu. Wylansowany przez Radka przebój „Ona tańczy dla mnie” znają chyba wszyscy, nawet ci, którzy podchodzą do jego muzyki z dystansem. Radek i Dorota będą w tym roku obchodzili 23 rocznicę ślubu. Mają dwóch synów: 22 – letniego Norberta i 16 – letniego Jakuba. Radek rozpoczynał swoją karierę muzyczną grając na weselach. Wielki przełom nastąpił w 2012 roku, kiedy podbił serca milionów Polaków hitem „Ona tańczy dla mnie”. W programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia” małżeństwo Doroty i Radka Liszewskich czeka wyjątkowa wycieczka w czasie od dojrzałości do późnej starości. Dodamy im 20 lat i 40 lat. W ekspresowym tempie poznamy pełen wachlarz emocji, który będzie im towarzyszył na różnych etapach życia.
 

 
Premiera „The Story Of My Life. Historia naszego życia” już w piątek 2 marca, o godzinie 22:15, zaraz po „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *