The Walking Dead powróci na FOX 26 lutego 2018r.

Najpopularniejszy serial świata powraca na antenę telewizji FOX. Premiera drugiej części ósmego sezonu „The Walking Dead” odbędzie się kilkanaście godzin po jej emisji w Stanach Zjednoczonych.
 
Telewizja FOX, wiodąca marka na rynku telewizyjnej rozrywki należąca do Fox Networks Group, ogłosiła w dniu dzisiejszym, że druga część ósmego sezonu serialu “The Walking Dead” zadebiutuje na antenie FOX w poniedziałek, 26 lutego o godz. 22.00. Druga część sezonu składa się z ośmiu odcinków. Producentami wykonawczymi “The Walking Dead”, który od pięciu sezonów jest najchętniej oglądanym serialem telewizyjnym, są Scott M. Gimple oraz Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Dave Alpert i Tom Luse. Najnowsza część tej kultowej produkcji zostanie wyemitowana na ponad 125 rynkach, na których obecna jest telewizja FOX, zaledwie 24 godziny po premierze w Stanach Zjednoczonych, co wpisuje się w przyjętą przez Fox Networks Group strategię jednoczesnych globalnych premier.
Telewizja FOX ma wyłączne prawa do międzynarodowej dystrybucji kultowego serialu „The Walking Dead” i jako pierwsza prezentuje widzom z całego świata premiery najlepszych produkcji rozrywkowych.  Telewizja FOX i stacja AMC wspólnie pracowały nad scenariuszem i po raz pierwszy zaplanowały jednoczesną, globalną premierę serialu w 2010 roku. Emitowany na antenie stacji FOX serial „The Walking Dead” ogląda na całym świecie ponad 200 milionów widzów ze 125 krajów. Pierwszy odcinek ósmego sezonu był jednocześnie setną częścią serii.
Wczoraj wyemitowano ostatni odcinek pierwszej części 8. sezonu, ktory niezmiennie cieszył się dużą popularnością wśród widzów kanału. Średnio premierowe odcinki przyciągały przed telewizory ponad 91 tysięcy widzów, co dawało stacji udział SHR 1,42% w grupie komercyjnej 16-49. Oglądalność premierowych odcinków tego sezonu była wyższa o 446% od średnije kanału w prime time. Nowy sezon przyciągnął do kanału FOX prawie 30% nowych widzów w grupie 16-49.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *