Trust GXT 259 Rudox – studyjna jakość nagrań w domowym zaciszu

Każdy kto marzy o karierze streamera lub prowadzeniu własnego podcastu potrzebuje odpowiedniego sprzętu do pracy. Trust Gaming zaprezentował mikrofon kardioidalny nagrywający dźwięk w studyjnej jakości wraz ze statywem z wbudowanym filtrem do redukcji echa i szumów – GXT 259 Rudox. Zestaw ten zapewni osobom z dużymi aspiracjami kompletną studyjną konfigurację.

 

Trust Gaming stworzył kompletny zestaw, który można wykorzystać do rozmaitych zastosowań związanych z pracą głosem: prowadzenia podcastów, streamowania, nagrywania komentarza do materiałów wideo czy rozwijania swojej kariery muzycznej. Rudox pozwala na odsłuch rejestrowanych dźwięków w czasie rzeczywistym, bez najmniejszych opóźnień. Z mikrofonu może korzystać praktycznie każdy dzięki dużej łatwości obsługi. Urządzenie wystarczy podpiąć do komputera pojedynczym kablem USB.

Kompletny zestaw studyjny

Trust GXT 259 Rudox zapewnia wszystko, czego potrzeba do profesjonalnego nagrywania w studyjnej jakości: mikrofon rejestrujący dźwięk w wysokiej jakości i filtr redukujący odbicia dźwięków.

Kardioidalna charakterystyka nagrywania

Rudox jest mikrofonem o charakterystyce kardioidalnej. Urządzenie zapewnia krystaliczną jakość dźwięku o przyjemnej ciepłej barwie i pozwala na tworzenie nagrań lub streamowanie bez zbędnych szumów tła. Mikrofon kardioidalny skupia się na tym, co najważniejsze – na głosie mówiącej osoby.

Odsłuch bez opóźnień

Trust GXT 259 Rudox posiada wyjście słuchawkowe, które umożliwia odsłuchiwanie nagrań w czasie rzeczywistym.

Mocowanie

Mikrofon jest wyposażony w wysokiej jakości uchwyt amortyzujący, stabilny metalowy statyw oraz pop-filtr. Posiada również mocowanie 5/8″, które pasuje do większości ramion mikrofonowych.

Łatwy w obsłudze

Trust GXT 259 Rudox wykorzystuje standardowy kabel USB i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji z zewnętrznym mikserem. W zestawie znajduje się przewód o długości 1,8 m.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *