MediaPolsatZapowiedzi TV

Trwa casting do „Love Island Polska”

Przed Tobą przygoda życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. „Love Island Polska” to program dla singli w wieku 18-35 lat, chcących zawalczyć o siebie i gotowych przeżyć siedem ekscytujących tygodni w prawdziwym raju. Zakochaj się, wygraj pieniądze i sławę! Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby dołączyć do obsady.

 

Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy udział w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, a do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Oto „Love Island Polska”, czyli najsłynniejsze randkowe reality show!

Z programu odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera, każdy z bohaterów musi też zdobyć serca widzów. Przed nami istny rollercoaster emocji!

„Love Island” jest absolutnym hitem wśród show telewizyjnych. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, wyemitowane zostały już 4 serie i właśnie trwa casting do piątej. Ostatnią edycję oglądało ponad 4 miliony widzów, a jego uczestnicy zyskali ogromną popularność.

Nie czekaj! Masz 18-35 lat i serce podpowiada Ci, że to Twoja szansa? Już dziś wypełnij ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *