Trzy kanały odkodowane w Vectrze

Czy śnieg spadnie, czy nie, styczeń nie będzie nudny! Z Vectrą możecie liczyć na wiele filmowych i sportowych emocji. Vectra odkodowała trzy super kanały, nSport+, Sportklub oraz 13 Ulice, które możesz oglądać także poza domem dzięki TV Online!

 

 

 

 

 

nSport+ HD to pierwszy w naszym kraju sportowy kanał nadawany w jakości HD. W ofercie nSport+ HD znajdują się transmisje spotkań PKO Ekstraklasy.

Kanał nSport HD to także publicystyka. Od kwietnia 2013 roku na naszej antenie gości najlepsza żużlowa liga na świecie – PGE Ekstraliga wraz z cotygodniowym magazynem, analizującym najciekawsze spotkania.

Sportklub HD to należący do węgierskiego koncernu IKO Media Group kanał sportowy o europejskim zasięgu, obecny w Polsce od 29 lipca 2006 roku.

W swojej ofercie programowej skupia się przed wszystkim na grach zespołowych. Stacja transmituje m.in. najsilniejsze koszykarskie ligi w Europie – hiszpańską ACB i turecką Ligę Spor Toto, niemiecką Bundesligę i Ligę ASOBAL w piłce ręcznej mężczyzn.

13 Ulica HD to kanał pełen intrygi i sensacji, który przez całą dobę zapewnia widzom ciekawe oraz zajmujące historie o zbrodniach. Stacja skierowana jest do wszystkich, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki kryminalne, poznawać umysły przestępców i odczuwać dreszczyk emocji.

Na antenie stacji emitujemy najlepsze seriale, filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe, które są źródłem rozrywki dla osób poszukujących wyzwań i emocji.

Wśród nich seria dokumentalna poświęcona najbrutalniejszym zbrodniarzom w historii „Zabójcy od A do Z”, ekscytujący thriller psychologiczny „Stalker” z Maggie Q i Dylanem McDermottem w rolach głównych oraz kanadyjska produkcja o perypetiach młodych policjantów „Nowe gliny”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *