MediaNC+Polecane

TV Okazje na platformie nc+

Już od 1 czerwca na platformie cyfrowej telewizji nc+, na pozycji EPG 158, dostępny jest jeden z najbardziej popularnych kanałów telezakupowych w Polsce – TV Okazje.

 

 

TV Okazje to nowoczesna platforma telezakupowa łącząca działania sprzedażowe e-commerce z prezentacją produktów na kanale telewizyjnym nadawanym 24/7.

 

Foto: Mateusz Klamka

 

Podczas programu TV Okazje polscy prowadzący Zygmunt Chajzer i Kasia Śligowska wraz z gośćmi prezentują najlepsze oryginalne produkty z kategorii zdrowie, dom, kuchnia i fitness oraz hity znane na całym świecie . Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę www.tvokazje.pl.

„Format prezentacji produktów w telewizji jest znany i lubiany przez polskich konsumentów od lat. W realizacji strategii rozwoju naszego kanału – poza dostarczaniem najlepszej jakości produktów, stałym poszerzeniem oferty produktowej, produkcją polskich prezentacji zrozumiałych i budzących zaufanie Polaków, jest również jak najszersze dotarcie i obecność we wszystkich polskich domach” – mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. będącej właścicielem kanału TV Okazje i sklepu e-commerce www.tvokazje.pl“Obecność kanału TV Okazje na platformie cyfrowej NC+ jest realizacją kolejnego kroku naszego stałego rozwoju. Bardzo cieszę się, że będziemy docierać z naszą ofertą sprzedażową do abonentów platformy satelitarnej NC+ i wierzę, że pozytywnie ich zaskoczymy.”

Kanał TV Okazje jest obecnie emitowany na platformie Cyfrowego Polsatu na EPG 20, multiMedia (EPG 12), w Netti (EPG 21),  (EPG 712) oraz na platformie Toya (EPG 678) oraz NC+ na EPG 158. Kanał telewizyjny można także oglądać na żywo na stronie sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *