Sieci kabloweSport w TV

TVP Sport HD bez dodatkowych opłat w Netii

Fantastyczna wiadomość dla wszystkich kibiców! Już jutro (12 czerwca) kanał TVP Sport w jakości HD dostępny będzie bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników naszej TV! Na Netia Playerach kibice znajdą też specjalną, mundialową zakładkę – Strefa Kibica.

 

 

 

TVP, która posiada wyłączność na transmisje z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji, parę dni temu udostępniała kanał TVP Sport w standardowej (niskiej) rozdzielczości na swoim multipleksie cyfrowej telewizji naziemnej. Ten ruch i wyjście TVP naprzeciw potrzebom widzów w postaci udostępnia sygnału TVP Sport również w jakości HD, sprawia, że nasi abonenci będą mogli oglądać mecze w wysokiej jakości nie tylko na głównych antenach TVP (TVP1 HD i TVP2 HD), ale również na kanale TVP Sport HD! Kanał ten (do tej pory wchodził w skład pakietu Sport i Emocje) wchodzi od jutra do podstawowej oferty TV Netii (w unikatowej w Polsce ofercie Elastycznej jest to pakiet Na Start), oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat.

A to nie koniec dobrych wiadomości dla kibiców. Podczas mistrzostw wszyscy użytkownicy Netia Playerów będą mieli dostęp do tematycznej Strefy Kibica, która znajdzie się w specjalnej zakładce w menu głównym Netia Playera. Będzie tam można zobaczyć codziennie aktualizowane informacje o zbliżających się meczach (drużyny, stadiony, godzina rozpoczęcia i kanał), uzyskać dostęp do wybranych materiałów VOD dotyczących mundialu, wyprodukowane przez różnych nadawców, których kanały znajdują się w ofercie TV Netii (między innymi programy z cyklu „History of Football” z kanału HISTORY HD).

Użytkownikom telewizji w Netii, którzy nie będą mogli obejrzeć meczów na żywo przypominamy o wyjątkowej usłudze Giganagrywarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *