Telekomunikacja - Telefony - Promocje

VikingNET – internet mobilny od Mobile Vikings w zupełnie nowej odsłonie

Mobile Vikings przychodzi z propozycją dla wszystkich, których potrzeby wykraczają poza posiadane pakiety internetu. Co nowego przygotowali tym razem? Swoim użytkownikom proponują trzy możliwości, które zaspokoją apetyt nawet tych najbardziej wymagających. Wystarczy 15, 35 lub 45 złotych, by cieszyć się ilością internetu dopasowaną dokładnie do swoich potrzeb. Dodatkowo, dopłacając do wybranego pakietu 10 zł, można zyskać pakiet NO LIMIT w nocy.
 
Oto możliwości przygotowane w ramach oferty VikingNET, aktywnej w Mobile Vikings od 18 sierpnia 2017 r. Trzy plany taryfowe powstały z myślą o tym, by każdy Viking mógł wybrać najlepiej dobraną do swoich potrzeb opcję. W najwyższej ofercie, już za 55 zł możemy mieć 80 GB i nielimitowany internet w nocy.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Kumulacja i dodatkowe giga nocą
Co ważne, tak jak w dotychczasowych propozycjach Mobile Vikings, w najnowszej ofercie niewykorzystane gigabajty kumulują się i przechodzą na kolejny miesiąc.
– To jeszcze nie wszystko, co proponujemy naszym użytkownikom. Dodatkowo, dla nocnych marków, przygotowaliśmy opcję VikingNajt. W ramach tego dodatku promocyjnego do nowej oferty, każdy Viking za jedyne 10 zł miesięcznie dostanie internet NO LIMIT w godzinach nocnych – bez ograniczeń prędkości. Należy jednak pamiętać o tym, że aktywowanie dodatku jest możliwe wyłącznie w momencie doładowania opcji VikingNET. Nie ma możliwości aktywacji VikingNajt po kilku dniach – każdy, kto przeoczy ten moment, będzie mógł to zrobić dopiero przy następnym doładowaniu – mówi Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w Mobile Vikings Polska.
W nocnym dodatku Vikingowie będą mogli korzystać do woli z internetowych bezdroży od 23:45 aż do 8:45 rano.
Nowa propozycja od Mobile Vikings to ukłon w stronę użytkowników ceniących swobodne i nieograniczone surfowanie w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *