Walentynkowa randka? Tylko w Heliosie!

Po tajsku khwam rak, po szwedzku elsker, a po węgiersku – szerelem. Bez względu na język, słowo miłość przywodzi na myśl bardzo pozytywne emocje. Podczas walentynkowego weekendu (14-16 lutego) z pewnością nie zabraknie ich w kinach Helios!

 

 

 

 

 

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym pomysłem na randkę jest wspólne obejrzenie filmu, który związany jest ze słowem… miłość. Tę do muzyki zobaczyć, jak również usłyszeć będzie można w filmie „Zenek” opowiadającym historię króla disco polo – Zenka Martyniuka. Kolejnym tytułem, w którym miłość widać już gołym (!) okiem, jest „365 dni” – pierwszy polski erotyk. Niełatwe uczucie, pikantne dialogi i ognista komunikacja niewerbalna – emocje gwarantowane. Widzów, którzy skorzystają z trzeciej propozycji walentynkowej połączy natomiast miłość do pokręconych historii. „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to amerykańskie kino akcji oparte na serii komiksów, obraz niebanalny i barwny pod wieloma względami.

Tym zakochanym (i nie tylko), Helios poleca również Nieromantyczny Maraton Filmowy. Taki wariant walentynkowej nocy to propozycja nie do odrzucenia, tym bardziej, że do wyboru są aż dwa zestawy filmów – porywających polskich produkcji oraz ekranizacji najsłynniejszych komiksów!

Ponadto w dniach 3-16 lutego widzowie kin Helios mogą wziąć udział w walentynkowym konkursie! Aby wygrać jeden z 10 prezentów dla zakochanych kinomanów (bilety na dowolny film oraz zestaw barowy dla dwojga) wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe!

Szczegółowe informacje o konkursie (formularz i pytanie konkursowe) i walentynkowym weekendzie w kinach Helios dostępne są na stronie: Helios.pl/walentynki2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *