Drugim sezon „Zawsze warto” od 4 marca w Polsacie

Co czeka bohaterki w drugim sezonie popularnego serialu Telewizji Polsat? Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa i Weronika Rosati znów w skomplikowanym świecie kobiet w serialu „Zawsze Warto”. Czas na nowe historie i postaci, a także niespodziewane zwroty akcji! Czy Dorota rozwiedzie się z mężem, a Ada odnajdzie ojca swojego dziecka? Co z ciążą Marty?

 

 

 

 

Pierwszy sezon zakończył się wyjątkowo dramatycznie. Kiedy wydawało się, że czarne chmury wreszcie zniknęły znad głów dziewczyn, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Witold Wardecki potrącił swojego wnuka, a życie dopiero co poczętego dziecka Marty zawisło na włosku. Nie dość, że kobieta dowiedziała się, że jej ukochany ojciec jest sadystą i kobieciarzem, to teraz może stracić swoją jedyną nadzieję na lepsze jutro… Czy prawniczka poroni? Jak odnajdzie się w tej sytuacji Jerzy Zajdel?

Ada w pierwszej serii rozprawiła się z demonami przeszłości i zaczęła wychodzić na prostą. Dzięki pomocy Marka być może uda się jej nawet odnaleźć zaginionego męża i ojca małego Doriana. A może sam zjawi się w jej drzwiach? Czy sutener Italian wreszcie da jej spokój, a problemy finansowe przestaną jej spędzać sen z powiek?

Pomimo przeciwności losu Dorota nie poddała się i nie uległa presji swojego sadystycznego małżonka. Pasmo życiowych cierpień zostało przerwane dzięki Marcie i Adzie, które wyciągnęły do niej pomocną dłoń. Dorota dostała nową pracę, wytoczyła proces sądowy swojemu mężowi i przysięgła sobie, że zrobi wszystko, aby chronić swoje dzieci. Jak potoczą się jej dalsze losy? Czy odnajdzie się w swoim nowym świecie?

Nowe odcinki „Zawsze warto” od 4 marca w środę w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *