Zapowiedzi TV

Warsztaty edukacyjne dla przedszkoli z MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza grupy przedszkolne i szkolne w wieku 3-7 lat na wspólną naukę poprzez wspaniałą zabawę. Wraz z postaciami z anteny MiniMini+ dzieci nauczą się m.in. zasad savoir-vivre’u oraz poznają tajemnice przyrody. Cykl warsztatów edukacyjnych rozpoczął się 9 października i potrwa 12 miesięcy.

 

MiniMini+ wspólnie z salą zabaw „Fikołki” stworzyło cykl tematycznych warsztatów edukacyjnych angażując znane i lubiane postaci takie jak: Detektyw Łodyga, Myszka w Paski, Dzielny Lew Eryk oraz Rybka MiniMini. Celem warsztatów jest edukacja poprzez zabawę i promowanie m.in.: bezpieczeństwa, kultury osobistej oraz logicznego myślenia.

Warsztaty będą odbywały się cyklicznie od 9 października w salach zabaw „Fikołki” na terenie Warszawy oraz Wrocławia. Scenariusze spotkań oparte są na bazie podstawy programowej 2017/2018 i są dedykowane różnym grupom wiekowym od 3 do 7 lat.

Na dzieci czekać będzie:

– Spotkanie z Detektywem Eugeniuszem Łodygą, który zabierze ich w fascynującą przyrodniczą przygodę,

– Dobrze wychowana Myszka w Paski przedstawiająca zasady savoir-vivre’u oraz bezpieczeństwa, – Dzielny Lew Eryk pokazujący jak być samodzielnym i jak oswajać małe – wielkie strachy. – Rybka MiniMini, dzięki której dzieci oswoją żywioły oraz wykonają ciekawe prace plastyczne,

Po trwających 45 minut warsztatach ich uczestnicy mogą pobawić się na konstrukcji w Sali Zabaw „Fikołki”. Wśród atrakcji znajdują się m.in. zjeżdżalnie, boisko do gry w piłkę, labirynt z torem przeszkód, wiszący most i tyrolka.

Szczegóły dostępne na stronie: www.miniminiplus.pl/wydarzenia

Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku od otwarcia sali zabaw do godz. 16:00 w jednej z czterech lokalizacji:

Warszawa – Fikołki Arkadia (al. Jana Pawła II 82)
Warszawa – Fikołki Galeria Północna (ul. Światowida 17)
Warszawa – Fikołki Wilanów (al. Rzeczypospolitej 14)
Wrocław – Fikołki Wroclavia (ul. Sucha 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *