Październik na kanale Nickelodeon

W październiku kanał Nickelodeon razem z widzami będzie świętować Międzynarodowy Dzień Dziewczynek – święto ustanowione przez ONZ, przybliżające społeczeństwu szczególne wyzwania, przed którymi stoją dziewczynki i dziewczyny na całym świece.

 

Z tej okazji 14 październikaNickelodeon pod hasłem „Odkryj swoje supermoce” organizuje pierwszą w Polsce Konferencję Wszystkich Dziewczynek. Wydarzenie ma na celu pokazanie światu, jak wielka różnorodność pasji i talentów kryje się w polskich dziewczynkach w wieku 6-12 lat. Tematyka konferencji wpisuje się w misję stacji, która poprzez atrakcyjną dla dzieci rozrywkę propaguje wartości takie jak różnorodność i równość oraz wspiera dzieci w realizowaniu ich pasji i marzeń.

W ramówce Nickelodeon znajduje się programy takie jak „Rycerka Nella”, która pokazuje przedszkolakom, że można pełnić różne role niezależnie od płci, „Harmidom” uczący różnorodności i tolerancji, czy serial „Bella i Buldogi”, którego główna bohaterka, nie przejmując się stereotypami, odnosi sukcesy, jako zawodniczka drużyny futbolowej.

Partnerem merytorycznym konferencji jest Fundacja Kosmos dla Dziewczynek. W wydarzeniu udział wezmą znane kobiety, m. in. bokserka Iwona Guzowska, Dj Wika, dziennikarka Sylwia Szwed i psycholożka Agnieszka Stein. W ramach Konferencji Wszystkich Dziewczynek odbędzie się wiele interesujących warsztatów zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców i opiekunów.

Równie wyjątkowe atrakcje stacja szykuje dla swoich widzów w digitalu. Już w połowie października na fanpage’u Nickelodeon Polska ruszy specjalny BOT, dzięki któremu dzieci będą mogły zaopiekować się swoją ulubioną postacią z anteny Nickelodeon.

W założeniu program przypominał będzie popularne w latach 90. zabawki Tamagotchi. Jest to kolejny BOT stworzony przez Nickelodeon. W lutym br. stacja we współpracy z firmą Wandlee stworzyła chatbot, który rozmawia z fanami w imieniu głównej bohaterki popularnego serialu „Jestem Franky”. Chatbot nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród grupy najmłodszych. Do tej pory zgromadził ponad 240 tys. użytkowników, którzy wysłali ponad 16 mln wiadomości. To pierwszy w Polsce chatbot i jeden z pierwszych na świecie adresowany do dzieci.

Jesień na antenie Nickelodeon obfituje w premiery. Od września widzowie mogą śledzić szkolne perypetie Neda w „Szkolnym poradniku przetrwania”, rozwiązywać „Zagadki rodziny Hunterów” i dopingować Franky w odkrywaniu miłości. Ponadto w październiku stacja wyemituje nowe odcinki znanych i lubianych seriali: „Game Shakers. Jak wydać Grę”, „Grzmotomocni”, „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn” oraz „Niebezpieczny Henryk”.

PREMIEROWE ODCINKI W PAŹDZIERNIKU

SZKOLNY PORADNIK PRZETRWANIA

Emisja: poniedziałki, godz. 19:40

Uczeń amerykańskiego liceum, Ned, właśnie rozpoczął kolejny rok szkolny. Chcąc ułatwić kolegom i koleżankom dotrwanie do wakacji tworzy poradnik przetrwania, w którym podpowiada, jak sprostać wyzwaniom edukacyjnym i towarzyskim napotykanym na drodze przez uczniów. Razem z Nedem dni do zakończenia roku szkolnego odliczają jego przyjaciele – Simona „Cookie” Nelson-Cooka i Jennifer „Moze” Mosely.

ZAGADKI RODZINY HUNTERÓW

Emisja: od 25 września, poniedziałek-piątek, godz. 17:50

Po spędzeniu pierwszej nocy w nowym domu Max, Tess, Anika, Sal i Daniel odkrywają, że ich przyrodni rodzice zniknęli. Chcąc rozwikłać zagadkę i dowiedzieć się, co stało się z Erikiem i Kate, dzieci zaczynają szukac wskazówek, które mogą pomóc im w znalezieniu rozwiązania tej dziwnej sprawy.

JESTEM FRANKY, sezon 2

Emisja: od 18 września, poniedziałek-piątek, godz. 20:05

Kolejna serial przygód Franky, która wygląda jak zwykła nastolatka, lecz tak naprawdę jest najnowocześniejszym robotem. Franky nadal uczęszcza do liceum i dzielnie stawia czoła problemom typowym dla dziewczynki w jej wieku. Utrzymywanie w sekrecie prawdy o swojej naturze staje się coraz trudniejsze. Robotka wciąż ma u swego boku oddanych przyjaciół – zadziorną Clarę, wrażliwą Sofi i wielkiego miłośnika książek, Wilsona. Franky zaczyna rozumieć, że jest zdolna do uczuć pomimo serca zrobionego ze stali. Czy cyber-nastolatka wreszcie dowie się, czym jest prawdziwa miłość? „Jestem Franky” to jeden z najpopularniejszych komediowych seriali dla młodzieży rodem z Kolumbii, bijący rekordy popularności wśród dzieci w wieku 4-17 lat w Argentynie, Kolumbii, Meksyku i Salwadorze.

GAME SHAKERS. JAK WYDAĆ GRĘ

Emisja: niedziele, godz. 17:50

Kolejny sezon historii dwóch dwunastolatek z Brooklynu tworzących najpopularniejszą na świecie grę na urządzenia mobilne. Zarobione pieniądze dziewczyny inwestują we własną firmę specjalizującą się w produkcji kolejnych gier. Czy pogodzą pracę ze szkołą i odniosą sukces?

GRZMOTOMOCNI

Emisja: od 3 października, wtorki, godz. 19:10

Czy jest coś wspanialszego niż superbohater? Tak, cała ich rodzina. Poznajcie Grzmotonocnych, niezwykłą rodzinkę, której głównym problemem jest utrzymanie w tajemnicy posiadanych supermocy i prowadzenie normalnego życia. Myślicie, że to łatwe? O nie!

NICKY, RICKY, DICKY I DAWN

Emisja: od 11 października, środy, godz. 18:40

Serial opowiada o perypetiach rodziny Harperów – Toma i Anny oraz czterech dziesięcioletnich dzieci – Nicky’ego, Ricky’ego, Dicky’ego oraz Dawn. Razem przeżywają niesamowite przygody.

NIEBEZPIECZNY HERYK

Emisja: od 19 października, środy, godz. 18:10

Henry Hart był zwykłym 13-latkiem, dopóki nie dostał pracy-marzenia na pół etatu. Teraz jest Niebezpiecznym Henrykiem. Czy uda mu się połączyć swoje normalne życie i zwalczanie zła, utrzymując jednocześnie wszystko w sekrecie?

02.10.2017APLIKACJA DISNEY CHANNEL – ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY POLSKIEGO RYNKU

25.09.2017„THE GIFTED: NAZNACZENI” – NAJGORĘTSZA NOWOŚĆ TEJ JESIENI TYLKO NA FOX!

07.08.2017PAKIET ILOŚCIOWY SPORT – NOWY KONTEKSTOWY PAKIET SPOTOWY W OFERCIE PREMIUM TV

10.10.2017DISNEY JUNIOR – NOWY SERIAL „PAN KWACKI” ORAZ ULUBIENI BOHATEROWIE NAJMŁODSZYCH…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *