„Wbijaj na burgera z Rock Radiem!” – wspólna akcja stacji i Pasibusa w Warszawie

W środę, 7 października br. Rock Radio zaprosi wszystkich na wspólne śniadanie, czyli rockową ucztę dla ucha i brzucha. W Warszawie na Pl. Europejskim stanie plenerowe studio rozgłośni i food truck kultowej sieci Pasibus – słuchacze w stolicy będą mogli spróbować Classic Rock Burgera i spotkać się z Janem Bajorkiem, a pozostali – spędzić czas z wyjątkową audycją na żywo nadawaną w godz. 8:00-14:00.

 

Od 8:00 do 14:00 na Pl. Europejskim w Warszawie potrwa jutro specjalna akcja Rock Radia i Pasibusa pod hasłem „Wbijaj na burgera z Rock Radiem!”. Będzie to wyjątkowa okazja do skosztowania Classic Rock Burgera, którego skład wybrali właśnie słuchacze rozgłośni. Obok food trucka kultowej burgerowni rozstawione będzie plenerowe studio Rock Radia, z którego transmisję na żywo w ramach audycji „Powstanie Rock Radia” nadawać będzie Jan Bajorek. W programie pojawią się relacje z Pl. Europejskiego i rozmowy ze słuchaczami.

Partnerem akcji „Wbijaj na burgera z Rock Radiem!” jest Pasibus – to kultowa marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy Dolnego Śląska i szybko stał się kultowym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 13 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. W Polsce działa 26 lokali pod marką Pasibus, w tym 9 restauracji stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

Food truck Pasibusa pozostanie na Pl. Europejskim w Warszawie do ostatniego burgera i będzie oferować też inne lubiane pozycje z menu sieci.

Rock Radio promuje środową akcję i transmisję na żywo na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *