Sport w TV

Weekend w Extreme Sports Channel

Pozostał zaledwie tydzień do SummerSlam, najgorętszej imprezy lata, a co za tym idzie, temperatura rośnie. Generalny menadżer RAW przygotował na tę okazję szereg mocnych walk, które skwituje last man standing match z udziałem Romana Reignsa i Brauna Strowmana.
 

Obaj od miesięcy prowadzą zaciętą rywalizację. Odbywali pojedynki nie tylko na standardowych zasadach, ale również pamiętny ambulance match, z którego co prawda zwycięsko wyszedł Strowman, jednak to on skończył poobijany wewnątrz zniszczonej karetki. Dodatkowo obaj wezmą udział podczas SummerSlam w fatal 4 wayu o mistrzostwo WWE Universal, a co za tym idzie mają sobie coś także do udowodnienia na innym polu. W tym przypadku nie chodzi o poddanie, ani przypięcie. Tu chodzi wyłącznie o to, aby ustać na nogach, gdy rywal będzie wyliczany. Który udowodni swoją wyższość? Odpowiedź nie jest prosta, lecz padnie już w sobotę.
Nienajlepsze wieści dochodzą odnośnie pretendentki do tytułu mistrzowskiego kobiet RAW Bayley. Ponoć uraz barku jest znacznie poważniejszy niż się wcześniej spodziewano. W końcu obolała pokonała przed tygodniem Nię Jax. Co będzie miała do przekazania swoim fanom? Czy będzie w stanie rywalizować na SummerSlam z Alexą Bliss o tytuł? Przekonamy się. Potwierdzone zostały dwa ciekawe pojedynki z udziałem mistrzów tag teamowych oraz dawnych braci z The Shield. Seth Rollins ponownie stanie do walki z Sheamusem, a Dean Ambrose z Cesaro. Tydzień temu Rollins pokonał Irlandczyka, lecz skończył fatalnie, gdy obaj rzucili się na niego. Nie pomógł nawet lunatyk, który przybył z pomocą. Być może dwa starcia zwiążą ręce mistrzom i ci nie powtórzą akcji sprzed tygodnia. Na RAW spodziewać się można z pewnością znacznie więcej mocnych wydarzeń.
W walce wieczoru najbliższego NXT zobaczymy konfrontację dwóch wyrównanych rywali. Andrade „Cien” Almas zmierzy się z No Way Jose. Konflikt między nimi trwa już od jakiegoś czasu, dlatego z pewnością można spodziewać się walki podszytej przesłankami osobistymi, a pamiętajmy, że Takeover: Brooklyn III coraz bliżej i każdy chce zabłysnąć przed tym wydarzeniem, by trafić do karty jako mocny gracz. Zobaczymy także starcie rewanżowe, w którym zmierzy się ze sobą dwóch ringowych zadymiarzy. Oney Lorcan ponownie stanie do walki z Dannym Burchem. Czy Burch wyciągnął wnioski z ostatniej porażki? Swój debiut w akcji drużynowej odbędą Street Profits. Angelo Dawkins oraz Mortez Ford zmierzą się z także debiutującymi w Full Sail Metro Brothers. Nie wolno również nie wspomnieć, że dojdzie do konfrontacji oko w oko mistrza NXT z pretendentem do tytułu. Bobby Roode spotka się w ringu przy udziale generalnego menadżera Williama Regala z Drew McIntyrem.
Wyjątkowo w tym tygodniu nie zobaczymy w Main Event cruiserów. Tymczasem czekają nas dwa pojedynki na standardowych zasadach. W pierwszym atletyczny i niezwykle zwinny Apollo Crews zmierzy się z wygadanym Curtem Hawkinsem. W kolejnym luchador Kalisto wejdzie do ringu z „Drifterem” Eliasem Samsonem. Czy zmusi go do użycia gitary? Oby nie, lecz w przypadki Samsona wszystko jest możliwe.
Wzorem RAW mocno także zapowiada się SmackDown. W walce wieczoru zobaczymy grudge match pomiędzy Randym Ortonem oraz tym, który go zdetronizował, mistrzem WWE Jinderem Mahalem. Na Battleground Mahala wsparł jego rodak, olbrzymi Great Khali, jednak czy i w tym przypadku możemy spodziewać się niespodzianek? Ponoć bracia Singh mieć będą zakaz wstępu pod ring. Potwierdzonych zostało także kilka innych pojedynków, a w tym aż dwa z udziałem pań. W pierwszym Charlotte zmierzy się z Laną. Znacznie bardziej interesująco zapowiada się jednak drugie starcie, w którym zobaczymy mistrzynię kobiet SmackDown Naomi oraz panią Money in the Bank Carmellę, co zwiastuje sporo emocji. Czeka nas także walka drużynowa z udziałem pretendentów do tytułów mistrzowskich tag teamów na SummerSlam w konfrontacji z Samim Zaynem oraz Tyem Dillingerem. Dobór ich rywali nie jest przypadkowy, ponieważ w najbliższy weekend WWE przenosi się do Kanady. Emocji nie zabraknie.

WWE RAW sobota godzina 20:00

NXT sobota godzina 22:00

WWE Main Event niedziela godzina 13:00

WWE SmackDown niedziela godzina 14:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *