WWE SmackDown z Superstar Shakeup na Extreme Sports Channel

Superstar Shakeup jest zagadką samą w sobie, lecz dzisiejszemu SmackDown, podczas którego kontynuować będziemy trzęsienie ziemi w WWE, towarzyszyć będzie jeszcze jedna duża zagadka.

 

Co prezes WWE Vinve McMahon miał na myśli zapowiadając, iż dojdzie dzisiaj do największego transferu w historii SmackDown? O jaką gwiazdę RAW może chodzić? Na tę chwilę wie to tylko on sam. Potwierdzone natomiast zostało Kevin Owens Show z udziałem mistrza WWE Kofiego Kingstona. Czy dojdzie do spięcia pomiędzy gościem i gospodarzem? Nie jest to niemożliwe.

Głos zabierze również mistrzyni kobiet RAW i SmackDown Becky Lynch. Co będzie miała do przekazania światu WWE? Akcji i emocji związanych z przemieszaniem rosterów także z pewnością nie zabraknie, choć potwierdzony został zaledwie jeden pojedynek.

Czeka nas bowiem mocna konfrontacja w dywizji kobiet. Samozwańcza „królowa” zmierzy się ze zwyciężczynią women’s battle royal z WrestleManii, Carmellą. Która nabierze wiatru w żagle wypływając na szerokie wody po największej i zarazem najważniejszej w roku gali?

Odpowiedź na to oraz wiele innych pytań związanych z transferami na SmackDown poznamy już dzisiaj, a akcję błękitnego brandu WWE rozpocznie się dziś o 20:00 na kanale Extreme Sports Channel 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *