Zapowiedź WWE NXT oraz Main Event na Extreme Sports Channel

Dzisiaj w NXT spodziewać się można sporej dawki akcji, ponieważ czekają nas aż cztery pojedynki. Zobaczymy starcia solowe, drużynowe oraz kobiet i takowy rozpocznie dzisiejszą galę.

 

Dakota Kai zmierzy się w nim z uczestniczką Mae Young Classic Santaną Garrett. Nie da się ukryć, że po ostatnich przejściach z mistrzynią Shayną Baszler, dla Dakoty to doskonały moment na odbicie się od gruntu. W dywizji tag teamowej The Mighty trafią na potężne duo Heavy Machinery. Dodać należy, że nie będzie to ich pierwsza konfrontacja, więc obie drużyny znają się i z pewnością dadzą z siebie wszystko.

Pozostałe dwa pojedynki odbędą się już na standardowych zasadach w dywizji męskiej. Velveteen Dream trafi na Chrisa Dijaka, a w walce wieczoru zobaczymy konfrontację godną Takeover. EC3 zmierzy się z Johnnym Gargano, który identycznie jak Dakota Kai bardzo potrzebuje zmiany na lepsze w swojej karierze.

EC3 VS JOHNNY GARGANO

VELVETEEN DREAM VS CHRIS DIJAK

TAG TEAM MATCH
THE MIGHTY VS HEAVY MACHINERY

DAKOTA KAI VS SANTANA GARRETT

Main Event rozpocznie konfrontacja tag teamowa z udziałem Ascension oraz Rhyno i Heatha Slatera. Drugi skład zapisał się w historii WWE jako pierwszy mistrzowski tag team SmackDown. W przeszłości także Connor i Viktor zdobyli złoto drużynowe NXT, jednak po awansie do wyższego brandu pogubili się zupełnie przekreślając swój wizerunek.

Oznacza to, że zwycięstwo potrzebne jest i jednym i drugim, ponieważ pokonanie Slatera i Rhyno stanowiłoby odskocznię dla Ascension, a w odwrotnym przypadku sytuacja deklasowałaby pierwszy team. Drugi pojedynek odbędzie się na standardowych zasadach. Były mistrz WWE Jinder Mahal zmierzy się z Zackiem Ryderem. W tym przypadku faworytem jest zdecydowanie Mahal, lecz Ryder także potrafi błysnąć, a w WWE wszystko jest możliwe.

TAG TEAM MATCH
ASCENSION VS RHYNO I HEATH SLATER

JINDER MAHAL VS ZACK RYDER

WWE NXT
Dzisiaj godzina 15:00
Powtórka godzina 22:00

WWE Main Event
Dzisiaj godzina 16:00
Powtórka godzina 23:00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *