Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Sport News HD. Oto propozycje.
 

 

SOBOTA

SIATKÓWKA
Lotto Eurovolley Poland 2017
Serbia – Estonia, godz. 17:15 (Polsat Sport) komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
Rosja – Słowenia, godz. 17:15 (Polsat Sport Extra) komentują: Przemysław Iwańczyk i Tomasz Wójtowicz
Polska – Finlandia, godz. 19:00 (Polsat Sport), (Polsat) komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
Bułgaria – Hiszpania, godz. 20:15 (Polsat Sport Extra) komentują: Przemysław Iwańczyk i Tomasz Wójtowicz
BIATHLON
IBU Summer Biathlon World Chamiopnships 2017
sprint mężczyzn, godz. 10:00 (Polsat Sport) komentują: Marcin Muras i Magdalena Grzywa
sprint kobiet, godz. 12:30 (Polsat Sport) komentują: Marcin Muras i Magdalena Grzywa
TENIS
ATP250 Winston-Salem Open
finał, godz. 23:00 (Polsat Sport News) komentuje: Katarzyna Nowak
SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe MŚ
III sesja treningowa, godz. 10:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
kwalifikacje, godz. 13:35 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
F2
wyścig 1, godz. 1:10 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Andrzej Borowczyk
GP3
wyścig 1, godz. 1:10 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Andrzej Borowczyk
Porsche Supercup
wyścig 1, godz. 1:10 (Polsat Sport Extra) komentują: Andrzej Borowczyk
BEACH SOCCER
Euro Beach Soccer League Warnemunde 2017
Anglia- Holandia, godz. 14:45 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki
Ukraina – Niemcy, godz. 16:00 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Michalewski i Krzysztof Kuchciak
Włochy – Azerbejdżan godz. 21:10 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Michalewski i Krzysztof Kuchciak
BOKS
AIBA World Boxing Championships Hamburg 2017
preeliminacje, godz. 14:00 (Polsat Sport Fight) komentuje: Janusz Pindera
preeliminacje, godz. 19:00 (Polsat Sport Fight) komentuje: Janusz Pindera
Gala boksu zawodowego
Miguel Cotto – Yoshihiro Kamegai, godz. 20:00 (Polsat Sport) komentują: Janusz Pindera i Andrzej Gmitruk

NIEDZIELA

SIATKÓWKA
Lotto Eurovolley Poland 2017
Włochy – Słowacja, godz. 17:00 (Polsat Sport) komentują: Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz
Belgia – Turcja, godz. 17:15 (Polsat Sport Extra) komentują: Adam Romański i Damian Dacewicz
Niemcy – Czechy, godz. 20:15 (Polsat Sport) komentują: Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz
Francja – Holandia, godz. 20:15 (Polsat Sport Extra) komentują: Adam Romański i Damian Dacewicz
PIŁKA NOŻNA
Magazyn – CAFE FUTBOL, godz. 11:00 (Polsat Sport)
Nice 1 Liga
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała godz. 14:30 (Polsat Sport) komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan
Liga holenderska
Feyenoord – Willem II godz. 12:25 (Polsat Sport News) komentuje: Tomasz Włodarczyk
VVV Venlo – Ajax Amsterdam godz. 12:25 (Polsat Sport News) komentuje: Marcin Feddek
PSV – Roda JC godz. 12:25 (Polsat Sport News) komentuje: Szymon Rojek
Liga rosyjska
FC Zenit – FC Rostov, godz. 19:00 (Polsat Sport News) komentuje: Grzegorz Michalewski
SPORTY MOTOROWE
Motocyklowe MŚ
wyścig godz. 13:15 (Polsat Sport Extra) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
GP3
wyścig 1, godz. 9:00 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Andrzej Borowczyk
F2
wyścig 1, godz. 10:15 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Andrzej Borowczyk
Porsche Supercup
wyścig 1, godz. 11:25 (Polsat Sport News) komentują: Andrzej Borowczyk
BEACH SOCCER
Euro Beach Soccer League Warnemunde 2017
Azerbejdżan – Ukraina godz. 21:20 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Michalewski i Krzysztof Kuchciak
Włochy – Niemcy, godz. 22:20 (Polsat Sport News) komentują: Grzegorz Michalewski i Krzysztof Kuchciak
BIATHLON
IBU Summer Biathlon World Chamiopnships 2017
bieg pościgowy mężczyzn, godz. 23:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Marcin Muras i Magdalena Grzywa
bieg pościgowy mężczyzn, godz. 0:10 (Polsat Sport Extra) komentują: Marcin Muras i Magdalena Grzywa
BOKS
AIBA World Boxing Championships Hamburg 2017
preeliminacje, godz. 14:00 (Polsat Sport Fight) komentuje: Janusz Pindera
preeliminacje, godz. 19:00 (Polsat Sport Fight) komentuje: Janusz Pindera


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *