Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje.

 

 

PIĄTEK

PIŁKA NOŻNA

Eliminacje do MŚ 2018

Irlandia Północna – Szwajcaria godz. 20:35 (Polsat Sport) komentują: Cezary Kowalski i Marcin Lepa

Magazyn godz. 23:30 (Polsat Sport)

Mecz towarzyski

Belgia – Meksyk godz. 20:40 (Polsat Sport News) komentują: Piotr Przybysz

Francja - Walia godz. 20:55 (Polsat Sport Extra) komentują: Szymon Rojek i Jacek Ziober

TENIS

Next Gen ATP Finals 2017

półfinały godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)

SIATKÓWKA

Plusliga

Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów godz. 18:00 (Polsat Sport) komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

KOSZYKÓWKA

Euroliga

Olympiacos Pireus - Panathinaikos Superfoods Ateny godz. 22:40 (Polsat Sport News) komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

MOTOGP

Motocyklowe MŚ

I sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

II sesja treningowa godz. 13:10 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

SOBOTA

KOSZYKÓWKA

Polska Liga Koszykówki

Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra godz. 12:30 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Rafał Juć

TENIS

Next Gen ATP Finals 2017

Mecz o 3. Miejsce I finał godz. 20:30 (Polsat Sport Extra)

PIŁKA NOŻNA

Eliminacje do MŚ 2018

Dania – Irlandia godz. 20:35 (Polsat Sport) komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

Magazyn godz. 23:30 (Polsat Sport)

Mecz towarzyski

Rosja – Argentyna godz. 13:55 (Polsat Sport News) Komentują: Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński

SIATKÓWKA

Plusliga

MKS Będzin - BBTS Bielsko - Biała godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

Liga Mistrzyń w siatkówce

Developres SkyRes Rzeszów - Nova KBM Branik Maribor godz. 18:25 (Polsat Sport) Komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

BOKS

Gala boksu zawodowego

Mariusz Wach - Jarrell Miller godz. 3:00 (Polsat Sport) Komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń

Gala boksu zawodowego

Artur Beterbijew - Enrico Koelling godz. 3:30 (Polsat Sport Extra) Komentują: Janusz Pindera i Andrzej Gmitruk

MOTOGP

Motocyklowe MŚ

I sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

II sesja treningowa godz. 13:10 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

NIEDZIELA

PIŁKA NOŻNA

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

Nice 1. Liga

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec godz. 12:30 (Polsat Sport) Komentują: Marcin Feddek i Dariusz Fornalak

Eliminacje do MŚ 2018

Szwacjaria - Irlandia Pólnocna godz. 17:50 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Strejlau

Grecja – Chorwacja godz. 20:35 (Polsat Sport) Komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

Magazyn godz. 23:30 (Polsat Sport)

TENIS

Nitto ATP Finals

I mecz godz. 15:00 (Polsat Sport News) komentuje: Tomasz Lorek

II mecz godz. 21:00 (Polsat Sport News) komentuje: Dawid Olejniczak

SIATKÓWKA

Plusliga

Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Vitru Warta Zawiercie godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz

Liga Mistrzów w siatkówce

Jastrzębski Węgiel - Omonia Nicosia godz. 17:25 (Polsat Sport Extra) Komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

Polska Liga Siatkówki kobiet

Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec godz. 20:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

MOTOGP

Motocyklowe MŚ

wyścig godz. 11:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz