Kto wejdzie do półfinału The Voice of Poland?

Ćwierćfinał 8. edycji The Voice of Poland to moment, w którym emocje zaczynają sięgać zenitu. Przed trenerami i widzami bardzo trudne decyzje. Kto przejdzie do półfinału? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę, 12 listopada, o godz. 20:05 w TVP2.

 

 

Przed Marysią SadowskąAndrzejem PiasecznymMichałem Szpakiem oraz Tomsonem i Baronem kolejne trudne decyzje. Na scenie wystąpi dwunastu niezwykle utalentowanych wokalistów w znakomitych aranżacjach największych światowych przebojów.

W czasie emisji tego odcinka czworo spośród uczestników będzie musiało pożegnać się z programem. O tym, kto nadal będzie miał szansę na zdobycie tytułu najlepszego głosu w Polsce zadecydują widzowie, których SMS-y przesądzą o losie czterech uczestników programu oraz trenerzy wskazujący kolejną zwycięską czwórkę. Ośmioro wokalistów będzie walczyło o tytuł najlepszego głosu w Polsce w kolejnym odcinku The Voice of Poland – LIVE.

Jak uczestnicy The Voice of Poland radzili sobie w trakcie Przesłuchań w ciemno oraz w Bitwach można zobaczyć na stronie www.voice.tvp.pl i fanpagu programu na Facebooku. Tam można również znaleźć wiele dodatkowych materiałów i uzyskać najświeższe informacje dotyczące The Voice of Poland.

„The Voice of Poland”. Sobota, 12 listopada, godz. 20:05. TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *