Filmy w Jedynce i Dwójce

Michelle Monaghan jest świadkiem morderstwa, Borys Szyc wyrusza na front, Edward Lubaszenko i Cezary Pazura szczycą się licznymi pobytami w zakładach karnych, a Lindsay Lohan zaczyna mieć strasznego pecha. W Dwójce Richard Gere zostaje aresztowany i oskarżony o morderstwo, Renée Zellweger szuka księcia z bajki, Katherine Heigl marzy o ślubie, a Channing Tatum zakochuje się w Amandzie Seyfried.

 

„Uwięziona w mroku”. Piątek, 10 listopada, godz. 23:15. TVP1.
Niewidoma dziewczyna po przejściach – Sara (Michelle Monaghan), mieszka w eleganckim apartamencie w jednym z nowojorskich wieżowców. Jedyną bliską osobą jest jej chłopak, Ryan (Andrew W. Walker). Pewnego dnia Sara potyka się o ciało leżące w kałuży krwi…

„1920 Bitwa Warszawska”. Sobota, 11 listopada, godz. 20:15. TVP1.
Na tajnym posiedzeniu rządu rosyjskiego na Kremlu Lew Trocki (Krzysztof Dracz) kreśli plan agresji na Europę. Tymczasem w warszawskim Cafe Oasis piosenkarka i tancerka kabaretowa Ola Raniewska (Natasza Urbańska) bawi zachwyconych gości lokal. Wkrótce pojawia się tam także Jan Krynicki (Borys Szyc) – kawalerzysta, poeta i idealista. Proponuje Oli, by natychmiast się pobrali, bo niebawem wyrusza na front…

„Złoty środek”. Sobota, 11 listopada, godz. 22:20. TVP1.
Wychowana na warszawskiej Pradze Mirka (Anna Przybylska) ukończyła studia prawnicze. Natomiast jej dziadek (Edward Lubaszenko) i ojciec (Cezary Pazura) szczycą się licznymi pobytami w zakładach karnych. Może się wydawać, że zawód Mirki to wręcz ujma na honorze rodziny, jednak jej prawnicza wiedza okazuje się przydatna w walce o starą kamienicę.

Zakochana Jedynka – „Całe szczęście”. Niedziela, 12 listopada, godz. 22:10. TVP1.
Gdy największa szczęściara na świecie Ashley Albright (Lindsay Lohan) spotyka pechowca Jaka Hardina (Chris Pine), ich losy się odmieniają. Kobieta traci wymarzoną pracę, a Jake w końcu wydaje wymarzoną płytę. Czy Ashley uda się przywrócić pomyślne życie?

James Bond w Jedynce – „Tylko dla twoich oczu”. Poniedziałek, 13 listopada, godz. 23:15. TVP1.
U wybrzeży Grecji zostaje zatopiony statek szpiegowski. Wraz z nim na dno idzie supertajne urządzenie, które służy do sterowania rakietami umieszczonymi na okrętach podwodnych. James Bond (Roger Moore) musi wydostać maszynę z głębin…

„Prawo zemsty”. Środa, 15 listopada, godz. 23:05. TVP1.
Żona i córka Clyda Sheltona (Gerard Butler) zostały brutalnie zamordowane. Prokurator zawiera ugodę z przestępcami, a Clyde nie może się z tym pogodzić i planuje zemstę. Wypowiada wojnę nie tylko mordercom, ale również nieudolnym pracownikom biura prokuratora…

 

„Fatalna namiętność”. Piątek, 10 listopada, godz. 22:20. TVP2.
Znany amerykański prawnik Jack Moore (Richard Gere) wyjeżdża do Pekinu, aby negocjować umowę z tamtejszym rządem. Po nocy spędzonej z miejscową pięknością zostaje aresztowany i oskarżony o morderstwo.

„27 sukienek”. Sobota, 11 listopada, godz. 15:50. TVP2.
Jane (Katherine Heigl) to niemal zawodowa druhna – ma za sobą 27 ślubów. Niespodziewanie jej życie komplikuje wścibski dziennikarz Kevin (James Marsden). Czy spragniona miłości Jane w końcu zostanie panną młodą?

„22 Jump Street”. Niedziela, 12 listopada, godz. 20:05. TVP2.
Oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum), bohaterowie brawurowej komedii kryminalnej „21 Jump Street”, przebrnęli już przez szkołę średnią (dwukrotnie) i czekają ich duże zmiany. Tym razem będą działać pod przykrywką w miejscowym college’u.

Kino bez granic – „Wilczy totem”. Niedziela, 12 listopada, godz. 22:15. TVP2.
Chiński student Chen Zhen (Shaofeng Feng) i jego kolega Yang Ke (Shawn Dou) wyjeżdżają w 1967 r. w głąb Mongolii, żeby prowadzić badania nad życiem koczowniczych plemion pasterskich. Pewnego dnia Chen łapie małego wilczka, którego postanawia oswoić.

„Wciąż ją kocham”. Poniedziałek, 13 listopada, godz. 20:50. TVP2.
Żołnierz Sił Specjalnych John (Channing Tatum) podczas odwiedzin u swojego ojca poznaje studentkę Savannę (Amanda Seyfried). Między młodymi rodzi się uczucie. Czy przetrwa przymusową rozłąkę?

Kino relaks – „Dziennik Bridget Jones”. Środa, 15 listopada, godz. 22:30. TVP2.
Bridget Jones (Renée Zellweger) to trzydziestoparolatka cierpiąca na nadwagę. Próbuje ograniczyć palenie i picie, ale przede wszystkim nieustająco szuka wymarzonego księcia z bajki. Podczas świątecznej wizyty u rodziców poznaje przystojnego prawnika – Marka Darcy’ego (Colin Firth)…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *