„Weekendowa metamorfoza”: Nowy program wnętrzarski na antenie TVN

Metamorfoza wnętrza w jeden weekend? Dla architekta HGTV Home & Garden Krzysztofa Mirucia to nic trudnego! Tylko jak to zrobić w sytuacji, kiedy właściciel pomieszczenia nic o tym nie wie?! Przekonajcie się już 9 czerwca na antenie TVN!

 

 

W nowym programie remontowym Krzysztof Miruć, pomoże bohaterom w przygotowaniu niezwykłej niespodzianki dla ich najbliższych. W ciągu weekendu odmieni jedno pomieszczenie pod nieobecność właściciela. Czy to w ogóle możliwe?

Czas na wykonanie tego wyjątkowego zadania to zaledwie weekend. W dodatku wszystko musi pozostać w tajemnicy! Na szczęście Krzysztofa wspierają: asystentka, stolarz, specjalistka od dekoracji okiennych, florysta i dekoratorka wnętrz. Zgrany zespół to gwarancja udanego remontu!

Do architekta HGTV zgłosili się różni bohaterowie. Poznamy mamę, która chce odnowić pokój swojej dorastającej córki, męża szykującego sypialnię marzeń dla ukochanej żony oraz młodą dziewczynę, która na początek wspólnego mieszkania ze swoim narzeczonym pragnie wyremontować salon.

Czy odmienione pomieszczenie spodoba się osobie, dla której szykowana jest niespodzianka? Czy mama wie na pewno co lubi jej córka, a mąż bez trudu odgadnie jaki jest ulubiony kolor żony? Wymarzona sypialnia narzeczonej powinna być minimalistyczna czy przeciwnie – barokowa? Tu nie ma miejsca na pomyłkę! Gospodarz programu nie raz wcieli się w rolę detektywa – zawartość szaf, kosmetyki, buty, książki, czasopisma i inne rzeczy zdradzą mu wymarzony wystrój wnętrza właściciela mieszkania. Romantyczka pokocha zwiewne zasłony i pastelowe kolory, a minimalista oszczędne w formie meble i funkcjonale dodatki. „Śledztwo” obejmujące również rozmowy z domownikami, będzie powodem wielu zabawnych sytuacji, a Krzysztof często okaże się dobrym psychologiem.

„Weekendowa metamorfoza” już 9 czerwca na antenie TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *