Weekendowy plan transmisji na platformie nc+

Wszystkie weekendowe sportowe transmisje w jednym miejscu. Wisła Kraków – Legia Warszawa, derby Barcelony, walka polskich zespołów o ćwierćfinał Ligi Mistrzów EHF.

 

LOTTO Ekstraklasa

piątek, 29 marca

20:00 – 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT prowadzący: Żelisław Żyżyński; gość: Andrzej Juskowiak

20:25 Górnik Zabrze – Cracovia, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski

sobota, 30 marca

15:10 Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec, CANAL+ SPORT komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:40 Arka Gdynia – Śląsk Wrocław, CANAL+ SPORT komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

20:10 Korona Kielce – Lech Poznań, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

22:30 Liga+, CANAL+ SPORT prowadzący: Rafał Dębiński; gość: Kazimierz Węgrzyn

niedziela, 31 marca

11:00 Piłka z góry, CANAL+ SPORT prowadząca: Daria Kabała-Malarz

15:10 Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, CANAL+ komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

17:30 Wisła Kraków – Legia Warszawa, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski

20:00 Liga+ Extra, CANAL+ prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Michał Żewłakow

21:30 Liga+ Extra: Dogrywka, CANAL+ SPORT prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Michał Żewłakow

poniedziałek, 1 kwietnia

20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT prowadzący: Filip Surma

Premier League

sobota, 30 marca

13:00 – 21:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty, CANAL+ SPORT2 prowadzący: Piotr Domagała, gość: Kamil Kosowski

13:25 Fulham – Manchester City, CANAL+ SPORT2 i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

15:55 Manchester United – Watford, CANAL+ SPORT2  komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

18:25 West Ham – Everton, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

niedziela, 31 marca

15:00 Cardiff – Chelsea, CANAL+ SPORT  komentarz: Przemysław Rudzki, Tomasz Wieszczycki

17:25 Liverpool FC – Tottenham Hotspur, CANAL+ SPORT komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

LaLiga Santander

sobota, 30 marca

12:55 Getafe – Leganes, CANAL+ SPORT i nSport+ komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała

16:10 FC Barcelona – RCD Espanyol, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:25 Celta – Villarreal, CANAL+ NOW komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

20:40 Alaves – Atletico, CANAL+ SPORT2 komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

niedziela, 31 marca

11:55 Levante – Eibar, CANAL+ SPORT komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

Piłka ręczna

piątek, 29 marca

18:15 PGNiG Superliga: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Energa MKS Kalisz, nSport+ komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź

sobota, 30 marca

15:30 Liga Mistrzów EHF: PGE Vive Kielce – Motor Zaporoże, nSport+ komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński; studio: Piotr Karpiński

18:55 Liga Mistrzów EHF: HBC Nantes – Rhein Neckar Loewen, nSport+ komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

niedziela, 31 marca

12:45 Gwardia Opole – NMC Górnik Zabrze, nSport+ komentarz: Robert Skrzyński, Sławomir Szmal

16:55 Liga Mistrzów EHF: MOL-Pick Szeged – Orlen Wisła Płock, CANAL+ SPORT2 komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik pierwszy mecz: 22-20

18:55 Liga Mistrzów EHF: SG Flensburg-Handewitt – Mieszkow Brześć, CANAL+ SPORT2 komentarz: Piotr Karpiński, Tomasz RosińskiBundesliga

sobota, 30 marca

15:20 Borussia Dortmund – Wolfsburg, CANAL+ NOW komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

18:20 RB Lipsk – Hertha Berlin, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała

NBA

piątek, 29 marca

17:00 Miami Heat – Dallas Mavericks, CANAL+ SPORT2 (relive) komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

01:00 Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets, CANAL+ SPORT komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

sobota, 30 marca

23:00 Houston Rockets – Sacramento Kings, CANAL+ SPORT2 komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk

niedziela, 31 marca

21:30 Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks, CANAL+ SPORT2 komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

Żużel

niedziela, 31 marca

17:15 Memoriał Jancarza, nSport+ komentarz: Tomasz Dryła; studio: Michał Łopaciński

20:45 Magazyn PGE Ekstraligi, nSport+ prowadzący: Marcin Majewski

Inne  transmisje

piątek, 29 marca

19:00 Golf: WGC-Dell Technologies Matchplay, CANAL+ SPORT2 komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

23:00 Witaj w klubie: Wisła Kraków, CANAL+ SPORT redakcja: Krzysztof Marciniak, Maciej Klimek

sobota, 30 marca

17:30 Golf: WGC-Dell Technologies Matchplay, CANAL+ NOW komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:25 Siatkówka kobiet Serie A: EPIU PomI Casalmaggiore – Igor Gorgonzola Novara, nSport+ komentarz: Żelisław Żyżyński, Milena Sadurek

20:30 Golf: WGC-Dell Technologies Matchplay, CANAL+ NOW komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

niedziela, 31 marca

16:00 Golf: WGC-Dell Technologies Matchplay, CANAL+ NOW komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *