Weekendowy plan transmisji sportowych w Canal+

W ten weekend będziemy bardzo zajęci. Canal+ zaprasza na piłkę nożną, koszykówkę, tenis – co kto lubi.

 

Plan transmisji 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy

piątek, 18 lutego

17:40 KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock, CANAL+ SPORT komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

20:00 – 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT prowadzący: Cezary Olbrycht; gość: Andrzej Juskowiak

20:25 Stal Mielec – Pogoń Szczecin, CANAL+ SPORT komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

sobota, 19 lutego

14:40 Jagiellonia Białystok – Cracovia, CANAL+ SPORT komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:10 Śląsk Wrocław – Piast Gliwice, CANAL+ SPORT komentarz: Rafał Dębiński, Remigiusz Jezierski

19:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa, CANAL+ SPORT komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

22:00 Liga+, CANAL+ SPORT prowadzący: Michał Wodziński; goście: Radosław Majdan, Tomasz Wieszczycki

niedziela, 20 lutego

12:10 Warta Poznań – Radomiak Radom, CANAL+ SPORT komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan

14:40 Górnik Zabrze – Raków Częstochowa, CANAL+ SPORT komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński

17:00 Lechia Gdańsk – Lech Poznań, CANAL+ PREMIUM komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

19:30 Liga+Extra, CANAL+ PREMIUM prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

21:00 Turbokozak, CANAL+ PREMIUM prowadzący: Bartosz Ignacik

21:30 Turbokozak Extra, CANAL+ SPORT 3 prowadzący: Bartosz Ignacik

Plan transmisji 26. kolejki Premier League

sobota, 19 lutego

13:25 West Ham United – Newcastle, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

15:55 Liverpool – Norwich, CANAL+ PREMIUM komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

15:55 Multi Premier League, CANAL+ SPORT2 moderator: Krzysztof Marciniak

15:55 Brighton – Burnley, CANAL+ online komentarz: Adam Zakrzewski

15:55 Arsenal – Brentford, CANAL+ online komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 Southampton – Everton, CANAL+ online komentarz: Edward Durda

15:55 Crystal Palace – Chelsea, CANAL+ NOW komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

18:25 Manchester City – Tottenham, CANAL+ SPORT2 komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

niedziela, 20 lutego

14:55 Leeds United – Manchester United, CANAL+ PREMIUM komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

14:55 Newcastle United – Aston Villa, CANAL+ NOW komentarz: Adrian Olek, Przemysław Rudzki

17:25 Wolverhampton – Leicester, CANAL+ SPORT komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

poniedziałek, 21 lutego

21:00 Jej Wysokość Premier League, CANAL+ SPORT prowadzący: Andrzej Twarowski; goście: Michał Gutka, Rafał Nahorny, Kamil Kosowski

Plan transmisji NBA All-Star Weekend

noc z piątku na sobotę, 18/19 lutego

03:00 Mecz Wschodzących Gwiazd, CANAL+ SPORT komentarz: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski

noc z soboty na niedzielę, 19/20 lutego

01:00 Konkursy, CANAL+ SPORT komentarz: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski; studio: Michał Łopaciński

noc z niedzieli na poniedziałek, 20/21 lutego

01:00 Mecz Gwiazd, CANAL+ SPORT komentarz: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski; studio: Michał Łopaciński

Plan transmisji 25. kolejki Ligue 1 Uber Eats

piątek, 18 lutego

20:55 Lille OSC – FC Metz, CANAL+ SPORT2 komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki

sobota, 19 lutego

16:55 RC Lens – Olympique Lyon, nSport+ komentarz: Filip Surma, Paweł Grabowski

20:55 FC Nantes – Paris SG, CANAL+ NOW / CANAL+ FAMILY komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak

niedziela, 20 lutego

14:55 AS Saint-Etienne – RC Strasbourg, CANAL+ online

17:00 Girondins Bordeaux – AS Monaco, CANAL+ online

20:55 Olympique Marsylia – Clermont Foot, CANAL+ SPORT2 komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski

Plan transmisji 25. kolejki LaLiga Santander

sobota, 19 lutego

13:55 Granada CF – Villarreal CF, nSport+ komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

20:55 Real Madryt – Deportivo Alaves, CANAL+ SPORT2 komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

niedziela, 20 lutego

18:25 Real Betis – RCD Mallorca, CANAL+ SPORT2 komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski

20:55 Athletic Club – Real Sociedad, CANAL+ SPORT komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

poniedziałek, 21 lutego

20:55 Celta Vigo – Levante UD, CANAL+ SPORT2 komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski

Plan transmisji WTA 500 w Dubaju

piątek, 18 lutego

14:00 Półfinał #1, CANAL+ SPORT2 komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

16:00 Półfinał #2, CANAL+ SPORT2 komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

sobota, 19 lutego

16:00 Finał, CANAL+ FAMILY komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

Inne transmisje sportowe

piątek, 18 lutego

20:30 This is speedway: Peter Karlsson, nSport+ redakcja: Łukasz Benz

21:25 Liga ACB: Barca – Baxi Manresa [Copa del Rey], nSport+ komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

sobota, 19 lutego

18:25 Liga ACB: drugi półfinał Copa del Rey, CANAL+ NOW komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke

19:00 Boks zawodowy – gala w Manchesterze, CANAL+ online i nSport+ komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera

niedziela, 20 lutego

10:00 Wysoki Pressing, CANAL+ SPORT prowadząca: Daria Kabała-Malarz

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: Red Dragons Pniewy – Futsal Leszno, nSport+ komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

13:30 WTA 1000 w Doha: mecz 1. rundy, CANAL+ SPORT2 komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

15:30 WTA 1000 w Doha: mecz 1. rundy, CANAL+ SPORT2 komentarz: Maciej Zaręba, Adam Molenda

18:25 Liga ACB: finał Copa del Rey, nSport+ komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

23:00 Sport+, CANAL+ SPORT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *