Wejścia na żywo z IV rundy Mistrzostw Polski Rallycross w Motowizji

Ze względu na ograniczenia dotyczące obecności kibiców podczas zawodów sportowych na terenie naszego kraju, Motowizja postanowiła dać kibicom namiastkę emocji podczas ostatniej, IV rundy Mistrzostw Polski Rallycross na Autodromie Słomczyn. W trakcie weekendu widzowie Motowizji będą mogli oglądać wejścia na żywo z zawodów.

 

Motowizja jest patronem medialnym Mistrzostw Polski Rallycross od 2018 roku. Od samego początku z każdej rundy powstawała obszerna relacja, podsumowująca wydarzenia we wszystkich kategoriach cyklu. Nie inaczej będzie tym razem. Na kibiców czekać będzie jednak niespodzianka – aż sześć wejść na żywo wprost z Autodromu Słomczyn. Dzięki temu widzowie dowiedzą się co dzieję się na podwarszawskim torze, a także posłuchają rozmów z zawodnikami.

Z wielką przykrością przyjęliśmy informację o braku wstępu dla kibiców. Rozumiemy panującą sytuację i podobnie jak to było wiosną, zachęcamy wszystkich do pozostawania w domach. Dobrze wiem jaką ogromną pasję mają kibice rallycrossu w Polsce, dlatego postanowiliśmy dać im możliwość poczucia się jakby byli razem z nami, kierowcami i ich zespołami na Autodromie Słomczyn mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Motowizja będzie nadawać z Autodromu Słomczyn w sobotę 24 października o godzinie 13:00 i 17:40 oraz w niedzielę o godzinie 10:30, 12:30, 15:00 i 16:00. Pełne podsumowanie IV rundy Mistrzostw Polski Rallycross będzie można obejrzeć w poniedziałek, 2 listopada o godz. 21:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *