Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Wielkanocny zając od T‑Mobile rozdaje prezenty za zakup smartfonu z rodziny Sony Xperia

Stało się! Mamy to! Wiosna jest z nami, a wraz z nią czas na nowe promocje! W T‑Mobile nie czekamy do kwietnia i już zaczynamy świętować – od dziś klienci, którzy kupią u Operatora smartfon z rodziny Sony Xperia, otrzymają w prezencie nawet 200 zł.
 

 
Magentowy zając do klientów T‑Mobile przychodzi w tym roku wcześniej, bo już dziś, 22 marca. Od dziś każdy fan marki Sony, który w sklepie internetowym T‑Mobile zakupi smartfon Sony Xperia XA2 lub XZ1, mogą otrzymać 200 zł zwrotu. Za modele L1, XA1 i pozostałe do ich kieszeni wpłynie 100 zł.
Smartfony z linii Sony Xperia odznaczają się wyjątkowo estetycznym i nowoczesnym designem oraz wyjątkową jakością wykonania. Bogate funkcje multimedialne zamienią telefon w centrum rozrywki mobilnej, a skrywane pod obudową podzespoły zapewnią płynność i wygodę korzystania z urządzenia na co dzień. A co najlepsze, każdy z modeli objętych promocją T‑Mobile można mieć od 49 zł na start w każdej ofercie rynku prywatnego i biznesowego.
Jak odebrać 200 zł za zakup nowej Xperii? Wystarczy podczas zakupu urządzenia na stroniewww.t-mobile.com nie zapomnieć o wypełnieniu pola „adres e-mail”, zacząć używać telefonu, a potem dokonać rejestracji urządzenia poprzez link, który zostanie wysłany na wskazany w zamówieniu adres e-mail. Kwotę 200 zł Operator zwróci w ciągu 3 dni od rejestracji na wskazany numer konta. I już! Żeby wszystkie przygotowania do Świąt były tak proste jak ta promocja…
Promocja jest dostępna dla klientów indywidualnych (nowych, przenoszących numer i obecnych) i trwa do 3 kwietnia. Więcej informacji znajduje się na stronie www.t-mobile.pl.

2 komentarze do “Wielkanocny zając od T‑Mobile rozdaje prezenty za zakup smartfonu z rodziny Sony Xperia

  • Zgadzam się SONY to jest prawdziwa marka nie oszukuje, spiełnia obietnice a nie Samsung taki udaje ze wszystko dostaniesz do zaktualizowania tv mdelu z 2013, 2012 a tu guzik nie dotrzymują obietnic.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *