MediaTVPZapowiedzi TV

„Wielki Test Ósmoklasisty” w TVP1

To już ostatni dzwonek dla uczniów klas ósmych, żeby utrwalić sobie wiedzę przed ważnym dla nich egzaminem. Pomóc w tym może specjalne wydanie programu z cyklu Wielki Test, który będzie poświęcone właśnie im. 

 

 

Uczniowie, którzy kończą szkołę podstawową, będą w tym roku zdawali egzamin ósmoklasisty dopiero w czerwcu. Muszą się do niego przygotować głównie w domu, a wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Od wyników tego egzaminu zależy, czy dostaną się potem do wybranej szkoły średniej.

Stresującym się nastolatkom i ich rodzinom TVP1 przygotowała więc niespodziankę czyli specjalne wydanie programu z cyklu Wielki Test. Wspólnie zrobimy szybką powtórkę lektur i zasad poprawnej polszczyzny, przypomnimy też, jak szkolna wiedza z matematyki czy innych przedmiotów przydaje się w codziennym życiu. Oczywiście każdy może wziąć udział w tym teście, bo nie tylko uczniom, ale również wszystkim dorosłym widzom gwarantujemy edukacyjną rozrywkę, możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i powspominania szkolnych lat.

W studiu telewizyjnym i poprzez komunikatory internetowe na pytania będą odpowiadali w rodzinnych duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie test mogą rozwiązywać na stronie http://www.wielkitest.tvp.pl
lub na smartfonach za pomocą aplikacji Android: https://tinyurl.com/n4e6k92
lub iOS: https://tinyurl.com/ybudmxd8

Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz

Wielki Test ósmoklasisty w środę o godz. 21:40 w TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *