Wielki Test z Klasyki Rocka i jesienne nowości w Rock Radiu

We wrześniu br. na antenie Rock Radia pojawi się kolejna odsłona Wielkiego Testu z Klasyki Rocka, tym razem co tydzień poświęconego wybranym artystom lub zespołom. W jesiennej ramówce stacji nie zabraknie także nowości – będą to m.in. cykl „Dobrze tylko na zdjęciu w Rock Radiu” o skandalach z rockowego świata i realizowana wspólnie ze słuchaczami audycja „Słucham, bo jadę”. Rock Radio kontynuuje też współpracę z warszawską restauracją Hard Rock Cafe, skąd co piątek nadawane będą programy na żywo.

 

Jesienią 2020 r. Rock Radio zaprasza wszystkich na Wielki Test z Klasyki Rocka, który podzielony będzie na edycje tygodniowe. Słuchacze rozgłośni sprawdzą swoją wiedzę m.in. na temat grup The Rolling Stones, The Beatles i The Doors. Eliminacje rozgrywane będą codziennie między godz. 10:00 a 18:00.

We wrześniu na antenie pojawi się też audycja realizowana z odbiorcami – „Słucham, bo jadę”. Od poniedziałku do piątku w godz. 16:00 – 17:00 pod numerem telefonu 22 4444066 słuchacze mogą zgłaszać utrudnienia na drodze i ostrzegać innych, a także przekazywać pozdrowienia.

W audycji „Przystanek Klasyka Rocka”, nadawanej od poniedziałku do piątku w godz. 10:00- 18:00, codziennie po 14:00 pojawi się cykl „Dobrze tylko na zdjęciu w Rock Radiu” przedstawiający największe skandale w historii tego gatunku muzyki. Natomiast w „Klasycznym wieczorze” (codziennie od godz. 18:00 do 22:00) zawsze po 20:00 redakcja Rock Radia zaprezentuje słuchaczom wyjątkowe kulisy powstania rockowych klasyków w cyklu „Kawałek rocka w Rock Radiu”.

W każdy piątek Jan Bajorek będzie spotykać się ze słuchaczami na żywo nie tylko na antenie, ale też na profilu Rock Radia na Facebooku w specjalnym wydaniu „Powstanie Rock Radia live” w godz. 9:00 – 10:00.

Dodatkowo co piątek w godz. 14:00 – 18:00 Rock Radio nadawać będzie na żywo z centrum Warszawy. Plenerowe studio rozgłośni kolejny raz stanie w ogródku restauracji Hard Rock Cafe, z którą Rock Radio współpracuje już od kilku lat.

Rock Radio będzie promować audycje ze swojej jesiennej ramówki na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku.

Rock Radioto 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *