BadaniaSport w TVTVN Discovery Polska

Wielkie zainteresowanie skokami narciarskimi w TVN i Eurosporcie 1

Transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN i Eurosporcie 1 od początku sezonu cieszą się ogromną popularnością. W miniony weekend miliony widzów włączyły TVN i Eurosport 1, aby śledzić rywalizację w Engelbergu, co przełożyło się na ponad 25-procentowy udział w rynku.

 

Sobotnie zawody oglądało w TVN i Eurosporcie 1 średnio 3,25 mln osób, a w niedzielę aż 3,4 mln. Ogromne zainteresowanie widzów dało TVN pozycję najpopularniejszego kanału w Polsce podczas obu transmisji. Eurosport 1 był w trakcie sobotniej relacji drugą najchętniej oglądaną anteną, a w niedzielę zajął pierwsze miejsce wśród kanałów płatnych.

 

Sobota, 18.12.2021
Life+VOSDAL

 

 

Niedziela, 19.12.2021
Life+VOSDAL

 

 

Po przerwie świątecznej skoczkowie wezmą udział w 70. Turnieju Czterech Skoczni. Od 28 grudnia do 6 stycznia będą rywalizować na skoczniach w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen. TVN, Eurosport 1 i Player pokażą na żywo wszystkie konkursy, a kwalifikacje będą transmitowane w Eurosporcie 1 i Playerze.

Od początku sezonu TVN Grupa Discovery relacjonuje konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane są w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym i snowboardzie.

Wszystkie te wydarzenia transmitowane są w Playerze. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwający do końca marca i dać się porwać emocjom związanym ze sportami zimowymi, a także innymi pasjonującymi imprezami sportowymi na czele z tenisowym Australian Open i mistrzostwami Europy w piłce ręcznej mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *