Kultura, muzyka, kino, moda

Wiosenne hity w Multikinie (wideo)

Z pewnością niejeden raz wiosenny spacerek zaprowadzi Was pod drzwi Multikina. Spokojnie, będzie co oglądać – oto najciekawsze propozycje filmowe od marca do czerwca!

 

22 MARCA

Borys Lankosz znowu sprawi, że poczujemy ciarki… „Ciemno prawie noc”, ekranizacja powieści Joanny Bator, to mocny thriller z pogranicza horroru. Takiego polskiego kina potrzebujemy więcej! Na dokładkę świetna Magdalena Cielecka w roli głównej.

 

 

Polskie „Stranger Things”? „Władcy przygód. Stąd do Oblivio” to idealna propozycja dla nastolatków czekających na wielką przygodę w rodzimym wydaniu. Magiczne wymiary, groźni Łowcy Głów, pościgi, pogonie – w latach 80. taki film nakręciłby Steven Spielberg!

 

 

Najpierw było „Uciekaj!”, a teraz Jordan Peele szokuje nas filmem „To my” – horrorem tożsamościowym. Co zrobisz, gdy spotkasz swoje mroczne odbicie? Jeśli lubicie się bać, to wizyta w kinie obowiązkowa!

 

 

29 MARCA

Pewnego razu żyło sobie słoniątko, które postanowiło… latać. Dekady temu oglądaliśmy tę bajkę w formie animowanego filmu Disneya, a teraz możemy obejrzeć całość w wersji fabularnej. Co więcej, nowy „Dumbo” nie jest tylko remakiem, ale także czymś w rodzaju kontynuacji oryginału.

 

 

5 KWIETNIA

Pamiętacie „Dużego” z Tomem Hanksem? Wyobraźcie sobie teraz taki film, tylko z superbohaterskim tłem. Albo wiecie co? Nie musicie sobie wyobrażać – po prostu wybierzcie się na „Shazam!”.

 

 

12 KWIETNIA

Odsuń się, panie Grey! Teraz pora na zbuntowanego Hardina, który przedstawi młodej Tessie świat pełen pasji i namiętności. „After” to ekranizacja gorrrącego bestsellera – dobrze, że w salach Multikina jest klimatyzacja!

 

 

Rogi przypiłowane, poziom sarkazmu 120%, krwawo i dosadnie – „Hellboy” jest gotowy, by zabrać nas w szaloną podróż pełną akcji, okultyzmu i fantastyki. Wszyscy fani „Deadpoola” i „Venoma” powinni poczuć się tutaj jak w domu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *