Wiosna 2022 w Polsacie! Poznaj szczegółową ofertę stacji

Programy, seriale, filmy oraz wydarzenia i sport. Sprawdź, co przygotowaliśmy. Wśród nowości pełen zagadek i tajemnic z przeszłości „Osaczony”, gdzie mieszają się skrajne emocje oraz „Mecenas Porada”, w którym główna bohaterka dzielnie radzi sobie z życiowymi trudnościami i jest zawsze blisko ludzi. Oprócz tego kontynuacje znanych z anteny i cenionych przez widzów produkcji. Jaka będzie wiosna 2022 roku w Telewizji Polsat?

 

PROGRAMY I SERIALE

NOWOŚĆ – „Osaczony”

Emisja: od 28 lutego (poniedziałek), godz. 20:00 i 21:05 – dwa odcinki

Próbując na własną rękę rozwikłać zagadkę śmierci pięciolatka, osaczony przez wszystkich Michał odkrywa zdumiewającą prawdę o własnej przeszłości, ale też orientuje się, że jest częścią mrocznej układanki, w której pożądanie i miłość mieszają się z zemstą i zdradą.

Mieszkańcami podwarszawskiego strzeżonego osiedla wstrząsa śmierć 5-letniego Tomka. Zwłoki w pobliskim lesie znajduje sąsiad, Michał Górski (Leszek Lichota), którego z chłopcem łączyła głęboka więź. Szybko okazuje się, że wszyscy z otoczenia zamordowanego mają coś do ukrycia – zarówno matka chłopca, Justyna (Maria Dębska), jak i żona Michała, Anita (Ilona Ostrowska), pomieszkujący u nich życiowy rozbitek Adrian (Wojciech Błach), czy mąż Justyny, Paweł (Mateusz Janicki), weteran wojny w Afganistanie, cierpiący na zespół stresu pourazowego.

Ale to Michał od początku jest głównym podejrzanym. Jego sytuację komplikuje dodatkowo kryzys małżeński, któremu przyglądają się nastoletnie córki i który szybko demaskuje prowadzący sprawę ekscentryczny komisarz Kron (Eryk Lubos). Michał postanawia szukać sprawcy na własną rękę, a wchodząc głębiej w życie swoich sąsiadów, odkrywa ich mroczne tajemnice i zaskakujące relacje, a nawet echa afery pedofilskiej. Ale też wpada na trop kogoś, kto uparcie próbuje zatrzeć przed nim ślady.

NOWOŚĆ – „Mecenas Porada”

Emisja: od 2 marca (środa), godz. 20:05

Prawdziwe życie i doskonała obsada! W rolach głównych: Aleksandra Domańska, Radosław Pazura, Magdalena Wróbel, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Antoni Pawlicki, Katarzyna Zawadzka, Piotr Gąsowski, Monika Krzywkowska i Antoni Królikowski.

Mecenas Katarzyna Porada jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami, a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we… fryzjerstwie.

Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta, zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją! Nie mogąc znaleźć zatrudnienia, zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną – koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą.

„Kowalscy kontra Kowalscy” (2. sezon)

Emisja: od 5 marca (sobota), godz. 20:05 i 20:35 – dwa odcinki

Serial wraca na antenę Polsatu z jeszcze większą liczbą wpadek, zawirowań i nieoczekiwanych zwrotów. Akcja toczy się bezpośrednio po wydarzeniach, które widzowie mogli śledzić w pierwszym sezonie. Czym tym razem zaskoczą najpopularniejsi Kowalscy w Polsce: Piotr (Piotr Adamczyk), Anna (Marieta Żukowska), Jadźka (Katarzyna Kwiatkowska), Heniek (Wojciech Mecwaldowski), Janek (Patryk Cebulski), Nikodem (Jakub Zdrójkowski) i Zenon (Paweł Wawrzecki)?
Do obsady dołączył Jerzy Bończak, który wciela się w ojca Anny. Dużą rolę w życiu bohaterów odegrają także: Laura (Anna Czartoryska-Niemczycka), Diana (Martyna Solska) oraz Albert (Przemysław Bluszcz). Nie zabraknie postaci, znanych z pierwszego sezonu. Wśród nich: Ela (Wiktoria Gąsiewska), Hamlet (Mikołaj Cieślak) i Milana (Joanna Orleańska).

„Love Island. Wyspa miłości” (5. edycja)

Emisja: od 28 lutego (poniedziałek-piątek i niedziela), godz. 22:10

Nowi atrakcyjni single i singielki, hiszpańskie słońce i dużo pozytywnej energii. Tym razem fani będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników aż siedem razy w tygodniu. Od poniedziałku do piątku i w niedzielę w Polsacie, a w soboty specjalne wydanie „Sobota na Love Island” dostępne w bezpłatnym serwisie Polsat Go.

Zasady programu pozostają bez zmian, ale niespodzianek nie zabraknie! Bohaterowie reality show przyjechali do Andaluzji, żeby poznać kogoś bardzo bliskiego, komu oddadzą całe swoje serce. Na miejscu czekają na nich romantyczne randki oraz gry i zabawy, dzięki którym poznają się lepiej i znajdą drugą połówkę. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Co kilka dni Wyspiarze połączą się w pary, a ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione, opuszczą show. Starania Islanderów będzie rejestrować kilkadziesiąt kamer. Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych.

„Ninja Warrior Polska” (5. edycja)

Emisja: od 1 marca (wtorek), godz. 20:05

Nowy sezon zmagań prawdziwych herosów, jeszcze większy niż do tej pory apetyt na zwycięstwo i 150 tysięcy złotych do zgarnięcia! „Ninja Warrior Polska” przyzwyczaił widzów Polsatu do ogromnych emocji. Teraz będzie ich jeszcze więcej!

Na słynnym torze przeszkód staną wszyscy Last Man Standing – zawodnicy, którzy w każdym z sezonów popisali się największymi umiejętnościami, dochodząc w finale programu najdalej, a także weterani, znani z poprzednich edycji, oraz nowe, sportowe odkrycia. Kobiety tak jak do tej pory nie będą odpuszczać, udowadniając za każdym razem, że „słaba płeć” nie istnieje.

W zasadach mamy nowość! Będą to podwójne przeszkody – zawodnik sam będzie mógł zdecydować, którą z dwóch przejdzie. Podobnie jak w poprzedniej edycji dwóch najlepszych zawodników etapu eliminacyjnego walczyć będzie na Power Tower o złoty bilet, czyli awans do finału z pominięciem toru półfinałowego.

Jeszcze lepiej przygotowani niż dotychczas zawodnicy zmierzą się z ekstremalnie skomplikowanymi przeszkodami – tak trudno do tej pory jeszcze nie było! Ale na torze pojawią się także amatorzy oraz osoby znane i lubiane. Trzymamy kciuki!

Oprócz prestiżowego tytułu Ninja Warrior zawodnicy ścigają się o finansową nagrodę główną. Dla uznania odwagi i siły najmężniejszych zawodników – w programie mamy aż dwie gwarantowane nagrody pieniężne: 15 tysięcy złotych dla Last Man Standing oraz 5 tysięcy złotych dla kobiety, która dotrze do finału.

Gospodarzami show jest niezawodne trio: Karolina Gilon w roli prowadzącej oraz komentatorzy: Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (16. edycja)

Emisja: od 4 marca (piątek), godz. 20:05

Wiosenne muzyczne metamorfozy zaprezentują: modelka i influencerka Karolina Pisarek, najmłodsza w historii uczestniczka Viki Gabor, aktor Patryk Cebulski znany m.in. z seriali „Kowalscy kontra Kowalscy” oraz „Kuchnia”, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka Ania Rusowicz, aktor, muzyk i artysta kabaretowy Andrzej Kozłowski, wokalistka, producentka muzyczna i autorka piosenek Anna Jurksztowicz, utalentowany aktor Maciej Radel, a także po raz pierwszy na scenie polskiej edycji programu zagraniczny artysta – belgijski wokalista Danzel.

Wśród jurorów doszło do zmiany. Krzysztof Cugowski, współzałożyciel i były wokalista rockowego zespołu Budka Suflera, zajął fotel, na którym poprzednio zasiadał Gromee, a w składzie sędziowskim pozostają Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Michał Wiśniewski. Program prowadzą: Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

„Komisarz Mama” (3. sezon)

Emisja: od 2 marca (środa), godz. 21:05

Maria Matejko (Paulina Chruściel) na tropie kolejnych zbrodni! Przed nią i jej grupą następne morderstwa oraz dziesiątki podejrzanych. Ona jednak wie, jak rozwiązać każdą najtrudniejszą i najbardziej zawiłą sprawę. Fałszywe tropy, które często prowadzą donikąd, to dla niej ważny element układanki.

Wiosną nowe perypetie pewnej siebie, skutecznej a przy tym niezwykle czarującej komisarz. Jej metody niejednokrotnie zaskakują, ale ona nie kończy śledztwa, dopóki nie znajdzie prawdziwego zabójcy. Gdy wymaga tego sprawa, zatrudnia się w barze jako kelnerka, a innym razem zasiada za kierownicą autobusu.

Równie skomplikowane, co sprawy kryminalne, jest jej życie uczuciowe. Z jednej strony skrywany przed zespołem romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), a z drugiej od dawna potajemnie zakochany Piotr (Wojciech Zieliński). Czy komisarz Matejko łatwiej jest odnaleźć mordercę, czy ułożyć życie prywatne?

W trzecim sezonie pojawia się brat podkomisarza Żeromskiego – Adam (Marcin Bosak), a także więcej informacji na temat ich matki Aleksandry (Ewa Kasprzyk), która zamieszana jest w jedną ze spraw. Piotr po wypadku podejmuje natomiast decyzję o powrocie do pracy, co rozwściecza inspektor Patrycję Madalińską (Anna Dereszowska). Żeromski jest przekonany o słuszności swojego postanowienia. Jak się okazuje – nie do końca. Żeby wytrwać na służbie, coraz częściej sięga po leki przeciwbólowe…

„Przyjaciółki” (19. sezon)

Emisja: od 3 marca (czwartek), godz. 21:05

Jaką decyzję podejmie Patrycja (Joanna Liszowska)? Zaufa ponownie Wiktorowi (Paweł Deląg)? A może zraniony Artur (Paweł Małaszyński) zdecyduje się wrócić i jeszcze raz o nią zawalczyć? Jaki dom uda się stworzyć Zuzie (Anita Sokołowska) i Błażejowi (Mateusz Damięcki) dla ich synów? Czy Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) po różnych życiowych turbulencjach w końcu będą mogli skupić się na sobie, swoim związku i cieszyć się życiem? Jak ułoży się współpraca Ingi (Małgorzata Socha) z byłymi partnerami? Czy otworzy się jeszcze na miłość i da szansę Konradowi (Paweł Ławrynowicz)? Odpowiedzi na wszystkie pytania wiosną 2022 roku!

Nowe odcinki z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest kolorowo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów.
W serialu występują: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska oraz m.in. Bartłomiej Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Adam Adamonis, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Marcin Korcz. W nowym sezonie do obsady dołączyli również nowi aktorzy, a wśród nich Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska.

„Nasz nowy dom” (18. edycja)

Emisja: od 3 marca (czwartek), godz. 20:05

Poruszające historie i dwanaście remontów, z których każdy jest ogromnym wyzwaniem. Od 2013 roku ekipa programu przeprowadziła ponad 250 przemian, które dają rodzinom nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często są impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia.
Teraz ponownie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz, aby wyciągnąć pomocną dłoń.

W osiemnastym sezonie odwiedzili Radom, Podlasie, Śląsk i Zamojszczyznę. Poza ciepłym domem bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez kursy i szkolenia, które mogą pomóc wrócić im na rynek pracy, zainspirować do zmian, rozwinąć pasje i wykorzystać ich talenty.

W roli prowadzącej Katarzyna Dowbor, a do tego znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

NOWOŚĆ – „Kabaret na żywo. NOWY skŁAD”

Emisja: od 6 marca (niedziela), godz. 20:00

Kolejna edycja lubianego przez widzów programu. Tym razem rolę gospodarza przejmują Ewa Błachnio i Piotr Gumulec, a pretekstem do prezentacji premierowych skeczy jest kabaretowe spojrzenie na pracę redakcji newsowej. „Poważnych” dziennikarzy wesprą „szalone” dziennikarki zaangażowane, znane z Kliniki Skeczów Męczących – Ada Borek i Dominika Najdek.

„Gliniarze” (12. sezon)

Emisja: od 28 lutego (poniedziałek-piątek), godz. 17:00

Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy – to tylko niektórzy przestępcy, z którymi zmierzą się śledczy z Centralnego Biura Policji w dwunastym sezonie hitowego serialu „Gliniarze”.

Detektywi Nowak (Ewelina Ruckgaber), Roguz (Piotr Mróz), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Górski (Tomasz Skrzypniak) i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami! Czy tym razem wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji?

To jednak nie wszystko, ponieważ do obsady dołączają nowe twarze! Aspirant sztabowy Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) to bystra i pozornie empatyczna policjantka z innej warszawskiej komendy, która zastąpi Kubę, jak zostanie postrzelony i zawieszony w czynnościach służbowych.

Druga postać to Elżbieta Mora (Ewa Ruckgaber) – w serialu matka Filipa Mory, narzeczonego Natalii. Jak mama Eweliny wypadnie w roli jej teściowej?

„Pierwsza miłość”

Emisja: od 28 lutego (poniedziałek-piątek), godz. 18:00

Niespodziewane zwroty akcji, emocjonujące wątki oraz wciągające intrygi i tajemnice. Do tego serdeczna przyjaźń, gorąca miłość, romanse i rozstania, nowe zawodowe wyzwania i na dokładkę motywy sensacyjno-kryminalne i komediowe.

Tematy i problemy bliskie otaczającej nas codzienności przeplatane zabawnymi przygodami głównych bohaterów i chwilami pełnymi wzruszeń oraz emocji sprawiają, że od serialu trudno się oderwać!

„Ewa gotuje”

Emisja: od 5 marca (sobota), godz. 10:10

Zdrowo, domowo, pysznie i praktycznie! Wiosną polecamy najnowsze odcinki magazynu kulinarnego, w którym Ewa Wachowicz prezentuje, jak przygotować dania zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi, z wykorzystaniem produktów lokalnych, na podstawie rodzimych receptur, jak i najlepszych przepisów zagranicznych. Wszystko z uwzględnieniem rytmów przyrody, w duchu ekologii.

Gospodyni programu nikomu przedstawiać nie trzeba. Ewa Wachowicz słynie nie tylko ze znakomitej kuchni, której tajniki od lat z powodzeniem zdradza widzom Polsatu, ale znana jest także jako restauratorka, propagująca kulinarne tradycje Krakowa i Małopolski i najnowsze trendy, docierające do nas z całego świata.

WYDARZENIA

Najbardziej wiarygodny program informacyjny w Polsce emitowany jest w czterech odsłonach. Od godz. 12:50, co trzy godziny, widzowie mogą zobaczyć „Wydarzenia”. Główne wydanie codziennie o godz. 18:50 na antenie Polsatu głównego, Polsat News i Wydarzeń 24. Program prowadzi Dorota Gawryluk. Wydania weekendowe „Wydarzenia 18:50” – Katarzyna Zdanowicz, Agnieszka Mosór i Michał Cholewiński. Również na trzech antenach widzowie mogą zobaczyć „Wydarzenia” o godz. 12:50 i godz. 15:50. Natomiast o godz. 21:50 na widzów Polsat News oraz stacji Wydarzenia 24 czekają „Wydarzenia Wieczorne” – kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata.

Tuż po głównym wydaniu widzowie trzech anten mogą oglądać najpopularniejszy program publicystyczny w polskiej telewizji, czyli „Gość Wydarzeń”. Prowadzącymi są: Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki i Marcin Fijołek. Emisja od poniedziałku do soboty.

Po więcej informacji zapraszamy na POLSATNEWS.PL.

SPORT

Najświeższe informacje ze świata sportu oraz szczegółowy i na bieżąco aktualizowany plan transmisji, dostępny jest na stronie POLSATSPORT.PL.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *