Wiosna w TVN 7 pełna nowych seriali!

Tej wiosny TVN 7 sprawdzi co skrywa się w ciemnościach. „Lucyfer”, „American Horror Story: Asylum” oraz „Strzelec” to serialowe superprodukcje, które zagłębiają się w mroczną stronę ludzkiej natury. Na widzów czeka także wiele nowych filmów dokumentalnych pokazujących różne oblicza show-biznesu.
 
Najgorętszą premierą wiosenną TVN 7 będzie drugi sezon dobrze przyjętego przez widzów i krytyków serialu „Lucyfer”.
Tytułowy bohater, Lucifer Morningstar (w tej roli Tom Ellis), porzuca piekło i rozpoczyna nowe życie w Los Angeles. „Upadły anioł” szuka sprawiedliwości i wspólnie z piękną panią detektyw Chloe Decker rozwiązuje kryminalne zagadki. Prawdziwe niebezpieczeństwo pojawia się, gdy z piekielnych czeluści wydostaje się matka Lucyfera. „Lucyfer” to nie jedyny hit, który stacja TVN 7 przygotowała tej wiosny.
Na widzów o mocnych nerwach czeka najmroczniejsza i najstraszniejsza część „American Horror Story”. „Asylum”, bo o nim mowa, przenosi nas do 1964 roku, do Briarcliff – zakładu psychiatrycznego prowadzonego przez Kościół. Wewnątrz tego zamkniętego obiektu niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Pacjenci poddawani są torturom i eksperymentom naukowym, prowadzonym przez byłego nazistę. W tych murach nikt nie jest bezpieczny. Szybko przekonuje się o tym Lana, która włamuje się do szpitala, żeby napisać artykuł o seryjnym mordercy.
Serial „American Horror Story: Asylum” to także świetna obsada. Niesamowite kreacje aktorskie stworzyli tu między innymi: Jessica Lange, Sarah Paulson i Joseph Fiennes.
W ramówce zadebiutuje wciągający serial „Strzelec” z Ryanem Phillippem i Omarem Eppsem w rolach głównych. To historia wielokrotnie odznaczanego weterana armii Stanów Zjednoczonych, Boba Lee Swaggera, który podejmuje się wykonać zadanie udaremnienia zamachu na życie prezydenta USA. Niestety akcja przybiera zupełnie niespodziewany obrót i to sam Bob zostaje oskarżony o morderstwo polityka. Wplątany w spisek, w który zamieszane są także tajne służby rosyjskie, amerykańskie korporacje i CIA, próbuje dowieść swojej niewinności.
W wiosennej ofercie programowej kanału nie zabraknie także poniedziałkowego pasma filmów dokumentalnych. Ich tematem przewodnim będzie mroczna strona sławy. Widzowie zobaczą m.in. dokumenty takie, jak: „Antonio Lopez 1970: Sex, Drugs, Disco”, „Cicciolina – Matka Boska skandalu” czy „Kurt Cobain – życie bez cenzury”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *