MediaTVPZapowiedzi TV

Wiosna w TVP Info

W wiosennej ramówce na antenie TVP INFO pojawią się nowości: codzienne podsumowanie wydarzeń w kraju i za granicą w programie „Info Dzień” oraz niedzielny cykl reportaży „Głębia Ostrości”. Nie zabraknie również kontynuacji programów znanych i cenionych przez widzów.

 

Info Dzień nowość

Codziennie o godz. 16:00

Nowoczesny i dynamiczny dziennik informacyjny, podsumowujący przekrojowo najważniejsze wydarzenia w kraju i za granicą.  Program został sformatowany z wykorzystaniem rozwiązań multimedialnych, jakie daje najnowocześniejsze studio informacyjne w kraju.

Głębia Ostrości NOWOŚĆ

niedziela o godz. 19:00

Cykl reportaży przygotowanych przez dziennikarzy TVP i twórców telewizyjnych. Reportaży, dzięki którym widz będzie mógł zobaczyć Polskę i świat z innej, reporterskiej perspektywy. Ich osią będą ludzkie historie. Bieda, beznadzieja, sytuacje bez wyjścia, ważkie problemy społeczne, ale też nieodkryte dotąd tajemnice i piękne, radosne wydarzenia. „Głębia Ostrości” to pokazywanie świata takim, jaki jest, a nie takim, jakim chcielibyśmy go zobaczyć. W każdy 25-minutowy odcinek widza wprowadza Maria Stepan, reporterka i reportażystka TVP, szefowa Redakcji Reportażu Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

W pełnym świetle

niedziela o godz. 21:00

Wydarzenia, zmiany, reformy, które odmieniły życie Polaków. Powiemy, jak było wcześniej i co się zmieniło. Następnie pokażemy, jaki wpływ te zmiany i wydarzenia mają na życie Polaków. O konkretnych wydarzeniach rozmawiamy z zaproszonymi do studia gośćmi, ekspertami i politykami. Program prowadzi Ewa Bugała.

Strefa Starcia

niedziela o godz. 21:50

Program, w którym ścierają się idee polityczne z polityczną grą, dziennikarze z politykami i politycy z publicznością. W programie szukamy odpowiedzi na pytania najbardziej nurtujące Polaków. W studiu poruszamy najważniejsze tematy polityczne mijającego tygodnia. Gospodarzem programu jest Michał Adamczyk.

Minęła 20

od soboty do czwartku o godz. 20:10

Główny wieczorny program publicystyczny TVP Info. W studiu bohaterowie dnia: politycy, komentatorzy, dziennikarze, biznesmeni, liderzy związkowi, ludzie kultury. Analityczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń. Prowadzą Danuta Holecka, Krzysztof Ziemiec i Adrian Klarenbach.

Salon Dziennikarski

sobota o godz. 9:15

Podsumowanie tygodnia okiem dziennikarzy i publicystów. Program prowadzony przez Michała Karnowskiego z udziałem czołowych publicystów telewizyjnych, radiowych i prasowych, którzy komentują wydarzenia mijającego tygodnia.

Studio Polska

sobota o godz. 21:50

Studio Polska to program publicystyczny, którego ideę główną da się sprowadzić do jednego zdania: szukamy punktów wspólnych. Poruszamy najważniejsze tematy, które absorbowały opinię publiczną, ale również staramy się rozwiązywać problemy zwykłych ludzi. Program prowadzą Magdalena Ogórek i Jacek Łęski.

Woronicza 17

niedziela o godz. 9:50

W luźnej formule, bez krawatów, przy niedzielnej kawie rozmowy z politykami wszystkich ugrupowań politycznych na najważniejsze tematy tygodnia. Pogłębiona analiza tego, co się wydarzyło i tego, co czeka nas w nadchodzącym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *