Wiosna w TVP Rozrywka

Mirek Gancarz jako gospodarz programu będzie gościł popularnych artystów polskiej sceny kabaretowej.

 

Kulisy dobrego humoru
Czwartek, godz. 22:30

Nowa odsłona popularnego Kabaretu za Kulisami

Mirek Gancarz jako gospodarz programu będzie gościł popularnych artystów polskiej sceny kabaretowej. Ciekawe i zabawne jak na twórców kabaretów rozmowy odsłonią niektóre tajemnice polskiej sceny komediowej.

Każdy z odcinków to potężna dawka humoru i ciekawostek. Dobry humor ma dobre kulisy.

PRYWATNE ŻYCIE ZWIERZĄT emisja od 7 marca
Niedziela, godz. 13:55

Co robią zwierzęta kiedy ich nie widzimy, co oznacza, że kot lub tygrys machają ogonem?
W intrygujący świat zwyczajów zwierząt zaprasza dr Andrzej Kruszewicz. Robi to z przymrużeniem oka, wyłapuje ciekawostki i podobieństwa do ludzkich zachowań.

Jak się okazuje miłość, czułość, lojalność, wierność to nie są tylko ludzkie wynalazki. I nie jesteśmy jedynym gatunkiem walczącym o władzę, znającym zdradę, oszustwo czy manipulację. Prywatne życie zwierząt z doktorem Kruszewiczem to pasjonująca wędrówka odkrywającą tajemnice dzikiej natury. Emocje, zabawa i nauka – gwarantowane!

GWIAZDOZBIÓR TVP ROZRYWKA emisja od kwietnia
Niedziela, godz. 11:55

Od kwietnia na antenie TVP Rozrywka pojawi się kontynuacja popularnego cyklu muzycznego. Zobaczymy w nim najbardziej znanych kompozytorów, autorów tekstów i wykonawców.

Gwiazdy, znane przeboje i… coś co nas zawsze szalenie interesuje – historia ich powstania. Uczta dla miłośników polskiej muzyki rozrywkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *